Mladšímu žactvu se v minivolejbalu daří

14. března 2015, sport, přečteno: 2004×

V neděli 8. března 2015 se uskutečnilo další kolo Barevného jihomoravského minivolejbalu mladšího žactva. Jeho pořadatelem byl tentokrát oddíl ASK Blansko a turnaj se odehrál za podpory vedení SPŠ Jedovnice v jejich sportovní hale, která se pro tento účel skvěle hodila.

Turnaj byl určen pro zelenou a modrou kategorii a celkem se ho zúčastnilo 75 tříčlenných týmů. Hlavním partnerem, který věnoval ceny pro všechna vítězná družstva, byla VZP, pobočka Blansko.

Barevný minivolejbal

Pořádající oddíl v každé z kategorií reprezentovaly dvě a dvě dvojice. Ty podaly výborné výkony a před bouřlivou diváckou kulisou dosáhly následujícího umístnění:

Zelená kategorie:

• 1. místo: Vítová Magda, Kouřilová Ema, Kouřilová Julie
  • 4. místo: Bezděková Vája, Laura Matušková, Tobias Slanina

Modrá kategorie:

• 2. místo: Kuchařová Katka, Novotný Ondra, Štěpánková Monika
  • 5. místo: Matalová Stefanie, Straková Míša, Kučerová Viola

Kromě těchto sportovních úspěchů jsme zvládli na jedničku i organizační a pořadatelskou část turnaje, za což jsme obdrželi poděkování od zúčastněných oddílů i vedení soutěže.