Vydařená minivolejbalová neděle

25. dubna 2015, sport, přečteno: 2541×

V neděli 19. dubna 2015 se uskutečnilo poslední kolo Barevného jihomoravského minivolejbalu mladšího žactva. Jako již tradičně, vzhledem k obrovskému počtu týmů, se konalo v městské sportovní hale KP Brno na Vodové ulici. Turnaj byl určen pro všechny věkové kategorie. Malí blanenští volejbalisté své trenéry rozhodně nezklamali.

Z neuvěřitelného počtu 168 týmů z celé Moravy, bylo také 8 z volejbalového oddílu ASK Blansko.

Nejlepšího výkonu dosáhl v modré kategorii tým ve složení: Katka Kuchařová, Ondra Novotný a Monika Štěpánková, kteří skončili na výborném 2. místě. Další tým v této kategorii, ve složení Vája Bezděková, Laura Matušková a Tobias Slanina, obsadil 4. místo.

Barevný minivolejbal

Magda Vítová, Ema Kouřilová a Míša Straková v zelené kategorii pak skončily na 5. místě. V červené kategorii jsme měli v turnaji tyto hráče: Stefanii Matalovou, Janu Stehlíkovou, Adama Trávníčka, Simonu Svobodovou, Žanetu Doleželovou. Skončili s následujícími umístněními: 4., 5., a 7. místo.

V nejmladší, oranžové kategorii, obsadila dvojice Denisa Skřipská a Katka Vašíčková 4. místo, druhá dvojice Tom Novotný a Matěj Souček se umístili na 2. místě, když až do posledního míče bojovali o prvenství, které by znamenalo postup na oblastní finále do Hradce Králové.

Je potěšitelné, že nám zájemci o tento krásný, ale zároveň náročný sport neustále přibývají. Případné další ročníky narození 2001-2003 mezi námi rádi přivítáme. Přijďte mezi nás každé pondělí a středu od 18:00 hodin do sportovní haly TJ ČKD Blansko, Údolní 10, Blansko.

Tímto skončila halová část sezony a je před námi sezona venkovních turnajů. V měsíci květnu to budou turnaje v Brně, Újezdě u Brna a Tišnově.