Z redakční pošty: Přeborníkem Blanska v bowlingu se stal Dušan Pukl

14. února 2016, sport, přečteno: 3405×

V sobotu 30. ledna se uskutečnil v bowlingové herně v Blansku 11. ročník O přeborníka města Blanska v bowlingu. Turnaje se zúčastnilo dvaatřicet hráčů a hráček.

Dušan Pukl Bowling BlanskoSoutěžilo se v příjemné atmosféře a všichni zúčastnění obdrželi hodnotné ceny.

Letošní turnaj vyhrál nejmladší hráč turnaje, bowlingový talent z Blanska Dušan Pukl, který ve finále porazil zkušené bowlingové hráče.

Dušan Pukl trénuje již šestým rokem v kroužku bowlingu, který funguje v Blansku pod vedením trenérek Hany Chládkové a Barbory Holánové. Na 3. místě se umístil další blanenský hráč Pavel Matuška. V kategorii žen zvítězila Jana Lébrová, několikanásobná mistryně republiky v bowlingu, 3. místo obsadila blanenská hráčka Dáša Dvořáčková.

Nejvyšší nához zahrál Zdeněk Minář (255 bodů). První tři muži a ženy získali poháry a finanční odměny. Celkový cenový fond činil 25.000 Kč.