Z redakční pošty: Bowlingová olympiáda v Olomouci

19. listopadu 2016, sport, přečteno: 2075×

V neděli 6. listopadu se uskutečnil v Olomouci 1. ročník Bowlingové olympiády tréninkových center mládeže (dále jen TCM). Blanenští junioři zde dosáhli v silné konkurenci osmi družstev velmi dobrých výsledků.

Článek měl omezenou platnost.
Informace v něm uvedené nemusí být již aktuální.

Této olympiády se kromě Blanenských zúčastnila i družstva z Bowling Academy Olomouc, BC Rabitts Praha, BC Pardubice, družstva z Letohradu a Tišnova.

Turnaj, který měl velmi příjemnou a bojovnou atmosféru, byl rozdělen do těchto kategorií: jednotlivci, dvojice a čtyřčlenná družstva. Nejlepších osm hráčů se utkalo v závěrečném finále Masters.

V jednotlivcích obsadila 8. místo Lucka Hrazdírová, na 13. místě se umístila Daniela Stloukalová. Ve dvojicích obsadili 4. místo Dušan Pukl a Vítek Růžička. V soutěži družstev, kde se hrály dvě hry, nám druhá hra nevyšla a obsadili jsme 5. místo.

Dušan Pukl
Úspěšný blanenský junior Dušan Pukl. Foto: archiv autorky

Mezi nejlepších osm hráčů (Masters) postoupil Dušan Pukl, který obsadil 6. místo v silné konkurenci juniorů z Olomouce a Prahy. Olympiáda TCM bude mít ještě tři kola po Novém roce. Body za umístění, které hráči získají, se jim započítají do závěrečného vyhodnocení o nejlepší tréninkové centrum.

Blahopřejeme dětem k jejich výsledkům a přejeme jim mnoho dalších bowlingových úspěchů.