Blanenské kino vysílá filmy on-line

Kino Blansko je kvůli koronavirové epidemii uzavřeno, diváci ale i přes to o filmy nepřijdou. Díky projektu Moje kino LIVE je možné sledovat filmy, přednášky a další obsah on-line.

Vysílaný program naleznete na https://program.kinoblansko.cz/, kde je možné si přes webové rozhraní zaplatit vstupenku na konkrétní čas projekce. On-line projekt chce co nejvěrněji navodit atmosféru kina. Program se tak vysílá v konkrétní čas a bez přestávek přesně jako v kině. Před a po projekci je navíc možné propojit se s ostatními diváky v chatu. Zakoupením lístku podpoříte také přímo své kino.

Blanenské kino nabízí program od pátku 13. listopadu po celý víkend. Připravený je český film Krajina ve stínu, polské drama Corpus Christi nebo pohádkový příběh pro děti Mlsné medvědí příběhy. Po pohádce navíc bude následovat on-line workshop pro nejmenší diváky.

Před zakoupením lístků si projděte základní manuál a zjistěte, zda vaše připojení bude vyhovovat parametrům potřebným pro bezproblémový příjem sledování. https://www.ksmb.cz/soubory/2020-11/Zakladni-manual-mojekinolive-0911202011261090893.pdf

12. 11. 2020, 19:15 h