Na radnici se bude ve čtvrtek 6. ledna očkovat bez předchozí registrace

Město Blansko mimořádně nabízí veřejnosti očkování proti covidu-19 bez nutnosti předchozí registrace. Původně měl tým z Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně ve čtvrtek 6. ledna podávat vakcíny pouze zaměstnancům městského úřadu, jejich rodinným příslušníkům a klientům městských domů s pečovatelskou službou. Po jednání se zdravotníky se ale podařilo navýšit kapacitu pro očkování a přijít tak mohou i zájemci z řad široké veřejnosti.

Očkování bez předchozí registrace do registračního systému pro očkování proběhne ve čtvrtek 6. ledna 2022 v čase od 9:30 do 11:30 hodin v malé zasedací místnosti v 1. patře v budově Městského úřadu Blansko na náměstí Republiky. Očkovat se bude pouze vakcínou Pfizer/Biontech.

Zájemci o očkování musí do středy 5. ledna 2022 do 15:00 hodin zaslat na e-mail: kourilova@blansko.cz své kontaktní údaje (jméno, příjmení, číslo mobilního telefonu a e-mailovou adresu). Následně obdrží potvrzení rezervace a přibližný čas očkování.

Ostatní potřebné údaje uvedou až na místě očkovacímu týmu. Certifikát o očkování nebude na místě vydáván. Očkovací tým bude údaje o očkovaných hromadně zadávat do elektronického systému až zpětně. Zájemci si tak certifikát budou moci následně stáhnout sami.

4. 1. 2022, 15:15 h | odbor sociálních věcí