Seznam přání zaslaných Ježíškovi e-mailem
19. prosince 2003, ostatní, přečteno: 3841×
Přinášíme přání, která přišla Ježíškovi e-mailem. Tento přehled ještě doplníme o ta, která přijdou do Vánoc. Posílat je můžete až do 23. prosince. První přání najdete nejníže, nová budeme přidávat nahoru.
Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.
PŘÁNÍ PRO JEŽÍŠKA
- Pořádek v parku pod ZŠ Erbenova nebo někoho, kdo tam zamezí řádění školáků a teenagerů, kteří se tam scházejí, aby se starší lidé stále nestávali cílem posměšků a napadání a nemuseli se bát parkem procházet.
- Aby se městské televizní vysílání dostalo do všech domácností, nejen k těm, kteří jsou napojeni na drahou kabelovku.
- Milý Ježíšku, taky bych si přála aquapark, ale nevím, jestli jej zrovna máš na skladě. Mohl by ses alespoň přimluvit za vybudování cyklostezky kolem řeky, která by navazovala na stezku z Rájce do Doubravice. Protože jsem byla celý rok hodná, tak bys mi mé přání mohl splnit.
- Aquapark
- Přála bych si pro město Blansko podél nově upraveného parku po obou stranách na náměstí Svobody takovou obchodní síť, abychom nemuseli jezdit za nákupy do jiných měst. Například: kvalitní dámské a pánské prádlo, dámskou a pánskou konfekci, kožené zboží, pletenou módu, parfumerii, upomínkové a dárkové předměty, aby i turisté, kteří navštíví naše město, mohli těchto nabídek využívat. Dále by byla vhodná například čajovna pro posezení a odpočinek. Obchody s vietnamci bych umístila do okrajových částí města.
- Milý Ježíšku, mohl bys prosím Tě, udělat v Blansku alespoň jednu cyklistickou stezku, kudy bych mohl projet se svou maminkou nebo dědečkem na kole. Už mě nebaví jezdit po chodníku.
- Velice moc bych si přála, aby autobusy navazovaly na vlaky, a když už navazují, aby byly ochotní na zpožděný vlak počkat aspoň 5 minut nebo lépe 10 minut. Myslím, že by toto potěšilo všechny lidi, kteří za prací musejí dojíždět vlakem, a nebydlí zrovna poblíž nádraží. (Bydlím v Olomučanech a již se mně několikrát stalo, že vlak přijel s malým zpožděním a autobus na něj nečekal, dokonce když jsme šli z vlaku po mostě k autobusu, byl zrovna čas odjezdu, tak autobus nám všem ujel. Není to nic příjemného chodit tuto cestu potmě domů. Raději jezdím na vlak autem, protože na autobusy není žádné spolehnutí.)
- Blansku bych dala pod stromeček zdraví štěstí a pokoj svatý. Toto bych dala pod stromeček každému městu!!!!!!
- Kupte více pouličních hodin, v Blansku jsou snad jen dvoje, jedny u pošty a druhý polámaný na autobusové zastávce na náměstí republiky. Ten, kdo nemá mobil, musí se ptát, a to není každému příjemné. Udělejte s tím něco.
- Já bych si přál více parkovacích ploch na sídlišti sever a také aby v současném stavu tudy více projížděla hlídka MP a trestala řidiče, kteří parkují tam, kde nemají (travnaté plochy, chodníky před domy....)
- Pokud by Ježíšek zřídil na vjezdech na náměstí Svobody příčné prahy, aby auta jela max. onou dovolenou 30 km/hod., cítili bychom se všichni obyvatelé v centru města mnohem bezpečněji.
- DVD Rekordér a Domácí kino od Sonyho s výkonem 5 × 100W + Sub 500W s plochou televizí.
- Chtěl bych DVD rekordér a Projektor.
- Přál bych Blansku, ale hlavně jeho občanům cestujícím ze zastávky ČD Blansko-město, pořádné ekologické vytápění čekárny. Nebo alespoň vyšší komín. Aby již nesmrděli každé ráno, když jdou na vlak od hustého kouře, valícího se z komína a zamořujícího celé okolí u zastávky ČD. Ježíšku děkuji.
- Zdravím Blansko! A jaký dárek bych mu dopřál? Už aby dostalo od Ježíška webkameru. A jestli ještě něco zbude, tak bych především dopřál lidem v Blansku aby, na sebe byli hodní!
- Nové sportovní centrum
- Přeji si od Ježíška, aby pomohl radním najít finanční prostředky na opravu silnice do integrované obce Klepačov.
- Moje přání je, aby z vašich stránek zmizel ten Děda Mráz nebo Santa Claus, či co je to za import zahraniční kultury. Nebo jej tam nechte a nenazývejte ho Ježíškem, děláte z dětí akorát blbce!
- Mohly by se zlepšit podmínky v blanenském kinu. Modernizovat nebo tak něco, aspoň sedačky. Za stávajících 60 Kč je to docela ubohost...
- Přál bych Blansku více pracovních příležitostí a ne jen růst nákupních center, menší nájemné za byty.
V neposlední řadě nějakej dobrej klub pro pokročilé, ne disco. - Blansku bych pod stromeček ze srdce přála dokončení všech oprav,více zeleně,čistotu v ulicích,nějaké větší využití prostoru pro hřiště a milé a slušné občany:-))) Přeji Vám všem Štastné a Veselé Vánoce a hodně štěstí do Nového roku:-)))
- Milý Ježíšku, přála bych si, aby byl v Blansku velký park, kde by si mohl člověk odpočinout od městského ruchu, sednout s knihou pod košatý strom a vychutnávat klid. Přála bych si, aby všichni lidičkové žijící v Blansku měli klid v mysli a rovnováhu v duši, protože jen tak se dají věci prožívat naplno.
- Chtěla bych, aby se zlepšilo kulturní vyžití mládeže (kavárny, kluby, diskotéky, atd.)
- Tobogán v lázních, nový dům dětí a mládeže — velký s bazénem a novým hřištěm.
- koloběžku
- Milý ježíšku, jmenuji se Karolinka, je mi 7 roků, bydlím na Zahradním městě a chodím do 1.A na základní školu Salmovu.
Moc bych si přála, abych již nemusela chodit každé ráno a každé odpoledne, někdy i za tmy, několik kilometrů pěšky do školy a ze školy. Nás tady na kopci nad Blanskem bydlí hodně dětí, některé chodí ještě do školky a některé již do školy, ale autobusem nemůžeme jezdit nikdo, protože na něj zapomněli. Proto musíme pěšky, nebo s rodičema autem a ti starší jezdí do kopce i stopem. Ježíšku, kdyby jsi tam náhodou někde našel nějaký malý autobus, zařiď prosím Tě, aby nás mohl vozit do školy a ze školy. Děkuji Karolinka - Přeji si, aby mi můj manžel už nikdy nebyl nevěrný!!!!
- Co třeba novou radnici — asi tak poloviční, než je tahle!
Další články v kategorii „ostatní“
13. ledna 2025
OBRAZEM: Dernisáž v galerii, divadlo v kině a techno v Suterénu
11. ledna 2025
Nemocnice Blansko zkvalitňuje nutriční péči u hospitalizovaných pacientů
3. ledna 2025
V lednu začnou dělníci stavět ocelovou konstrukci rotační lůžkové jednotky Nemocnice Blansko
31. prosince 2024
Tříkrálová sbírka pomáhá už 25 let
31. prosince 2024
Zubní pohotovost v lednu
28. prosince 2024
Dvojice studentů Gymnázia Blansko získala stipendium od Jihomoravského kraje
27. prosince 2024
Od prosince se změnilo odbavení cestujících ve vlacích IDS JMK
24. prosince 2024
PF 2025
23. prosince 2024
OBRAZEM: Adventní koncerty, divadlo na zámku a basketbalový turnaj nejmladších
21. prosince 2024
Daruj radost seniorům: Lidé opět obdarovali obyvatele domů s pečovatelskou službou