Žáci ze ZŠ Dvorské uspěli v atletice

28. října 2007, sport, přečteno: 6227×

13. října se konal v Kuřimi další závod se seriálu „Kuřimské běžecké ligy – Kuřimská hodinovka“. Pro dětské kategorie byla vypsána soutěž ve vytrvalostních bězích na 8 a 12 minut. Této soutěže se zúčastnila většina atletů z tréninkové skupiny Atletika Eurostroj ZŠ Dvorská.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

V kategorii do 7 let (8 min. běh): Honza Matuška, Max Beránek, Martin Štěpánek a Gabka Fialová, v kategorii 8 – 9 let (8 min. běh): Jana Matušková, Melissa Schlagerová a Michal Zamazal, v kategorii 10 – 11 let (12 min. běh): Jana a Lucka Petrželová, Kateřina Fialová a Veronika Zamazalová a v kategorii 12 – 13 let (12 min. běh): Ondra Jelínek. Každá kategorie se pak ještě dělila zvlášť na soutěž chlapců a dívek.

V tomto chladném podzimním dopoledni dosáhli naši svěřenci mimořádných úspěchů. Zlatou medaili a další věcné ceny si dovezla Gabka Fialová a její sestra Katka (její výkon stojí za povšimnutí za 12 minut uběhla 2.685 m), Martin Štěpánek a Ondra Jelínek.

dvorskaatleti

Dále stříbrnou medailí se může pochlubit Lucie Petrželová, Melissa Schlagerová a Michal Zamazal, bronzová medaile zdobí Janu Matuškovou. Pro čtvrté místo si doběhla Jana Petrželová a ve svém vůbec prvním závodě Max Beránek, páté místo obsadila Veronika Zamazalová a Honza Matuška.