Děvčata z Aerobic Team Orel mistryněmi ČR

12. listopadu 2011, sport, přečteno: 5313×

Ve dnech 7.–9. 10. 2011 se v prostředí liberecké Tipsport arény konalo Mistrovství ČR v Gymnastickém, Step, Team a Dance aerobiku ve všech věkových kategoriích. Závodu se zúčastnilo téměř 400 závodníků z celé ČR, včetně děvčat z blanenského Aerobic Team Orel Blansko.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

Soutěž probíhala ve třech dnech podle jednotlivých kategorií. Závod Team aerobiku, ve kterém soutěžila naše děvčata byl zařazen na neděli. I přes velkou konkurenci jsme bojovali a podařilo se nám získat cenné kovy. Měli jsme zastoupení v kategorii AG1 (starší žáci) a AG2 (juniorky).

aerobik

První soutěžila mladší kategorie AG1 ve složení Nela Šenková, Hanka Zouharová a Karolína Bojanovská. Dívky z celkových 8 přihlášených sestav vynikly a získaly krásné bronzové místo. Juniorský team ve složení Lenka Krátká, Nikola Farkašová a Erika Ovečková úspěšně porazil tři další skupiny, včetně největších rivalek z Liberce a obsadily místo nejcennější, čímž se děvčata stala mistryněmi ČR v Team aerobiku.

Celkově se Mistrovství ČR 2011 stalo pro Aerobic Team Orel Blansko velice úspěšné, avšak děvčata nepřestávají trénovat. Zanedlouho nás čeká závěrečná soutěž tohoto roku – Pohár Federací ve Zlíně. Pro některé je to závod poslední, tak nám držte palce!