Anketa fotbalista roku 2011 zná své vítěze

5. února 2012, sport, přečteno: 3370×

V pátek 20. února proběhlo v Blanenském kině slavnostní vyhlášení vítězů dalšího ročníku fotbalisty roku okresu Blansko, tentokráte za rok 2011.

V hlavní anketě o fotbalisty roku zvítězil Jan Sehnal před Martinem Sehnalem a Antonínem Prečem. Ani letos se nepodařilo nejlepšímu fotbalistovi svoje vítězství obhájit, tentokrát z celkem prozaického důvodu. Loňský vítěz David Bednář totiž stále kope v HFK Olomouc.

Vítězslav Kotásek (AFK Lipůvka)

I v letošní anketě se pořadí v elitní desítce značně promíchalo. Z loňské elitní jedenáctky se do té letošní probojoval pouze Antonín Preč, který loni skončil na 10. místě. Okresní soutěže zastupují tři hráči. Aleš Petržel ze Sloupu a Michal Zouhar z Jedovnic hrají okresní přebor, III. Třídu kope Vítězslav Kotásek z Lipůvky.

Nejlepším rozhodčím byl podle zástupců klubů zvolen podle mě trochu nepochopitelně Jakub Hlubinka. Myslím že na okrese jsou lepší rozhodčí. Fotbalistkou se stala Romana Čtvrtníčková. Zkušený praktik Jiří Pokoj získal zcela zaslouženě trofej pro nejlepšího trenéra a v kategorii osobnost obhájil své vítězství Jiří Vorlický. V hlasování fanoušků čtrnáctideníku Zrcadlo zvítězil Martin Bartoš. Ostatní kategorie volily odborné komise OFS.