Město Blansko BLANSKO Město Blansko Vítání svatého Martina Blanensko.cz

Pozvánka na 13. ročník Blanenského Golema

25. srpna 2014, sport, přečteno: 1255×

Maraton není pouze pro vyvolené. Přijďte se přesvědčit, že dokážete překonat sami sebe. Budou připraveny dvě délky trati a závod je opravdu pro každého. Na svoje si přijdou jak trénovaní borci, tak rekreační sportovci i sváteční jezdci. Srovnejte svůj výkon s ostatními, nebo se zúčastněte maratonu jen tak pro zábavu a užijte si skvělou atmosféru závodu.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

Dnes již tradiční závod Blanenský Golem patří bezpochyby do cyklistického kalendáře našeho regionu, letos podeváté se jede jako memoriál jeho zakladatele Ivoše Šinkory. Závod proběhne v obvyklém poprázdninovém termínu v sobotu 13. září 2014 a bude opět součástí brněnského poháru horských kol. Jede se na již tradiční trati 36 a 61 km, převážně v nenáročném lesním terénu. Občerstvení na trati i v cíli zajištěno.

Letos soutěžíme o zajímavé ceny: hliněné golemy s kouzelným šémem. Kdo se nedostane až na pódium, může zkusit štěstí v tombole. Čekání na vyhlášení vítězů si společně zpestříme menším doprovodným programem.

Blanenský golem

Akce se koná za podpory Města Blanska, patronát nad závodem převzal místostarosta města Ing. Jiří Crha.

Více informací a přihlášky naleznete na našem webu http://www.mtbgolem.cz.Závod se jede za každého počasí, takže neváhejte a přijďte se přesvědčit, že na (cyklo)maraton máte! Nebojme se maratonů!

Na vaši účast se těší pořadatelské kluby: Triatlon – Ski klub ASK Blansko a Klub biatlonu Metra Blansko.

Petr Kolář
pořadatel