Dušan Pukl skončil třetí na Mistrovství České republiky juniorů v bowlingu

9. května 2016, sport, přečteno: 2271×

Ve dnech 30. dubna a 1. května se uskutečnilo v centru Strikeland v Chomutově juniorské mistrovství České republiky v bowlingu. Této republikové soutěže se zúčastnil také blanenský bowlingový hráč Dušan Pukl, který v nejstarší kategorii (16–18 let) obsadil 3. místo.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

Dušan postoupil z kvalifikace, ve které hrálo 12 hráčů, ze druhého místa s průměrem 206,67 bodů.Ve finále play off podlehl Michalu Janovskému, který zvítězil nad Karlem Kindlem. I tak je 3. místo zatím největším úspěchem blanenského juniorského bowlingu. Dušanovi moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších bowlingových úspěchů.

O prázdninách se uskuteční v týdnu od 15. do 19. srpna letní bowlingový kemp, kterého se mohou zúčastnit děti od 9 let. Zájemci si mohou vyzvednout přihlášku a podrobnější informace na recepci Bowlingového centra v Blansku. Jedná se o příměstský kemp a děti se zde seznámí s touto krásnou a zajímavou hrou a v případě zájmu mohou po prázdninách navštěvovat bowlingový kroužek v bowlingové herně v Blansku.