Město Blansko BLANSKO Město Blansko Vítání svatého Martina Blanensko.cz

Registrujte se na Půlmaraton Moravským krasem do konce července a máte triko v kapse

19. července 2016, sport, přečteno: 1320×

Sportovní a kulturní akce pro celou rodinu Půlmaraton Moravským krasem se letos koná ve standardním prázdninovém termínu, tedy poslední srpnovou sobotu – 27. srpna 2016.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

V rámci programu závodu si může zaběhat a bavit se opravdu každý. Akce přináší Dětské běhy pro děti do 7 let, Lidový běh na 800 m pro širokou veřejnost bez omezení věku, Městský běh na 2,4 km a hlavní závod – Půlmaraton Moravským krasem na 21,1 km.

Sportovní část doplňuje bohatý doprovodný kulturní program, který nabízí tanec, hudbu, soutěže i dětské atrakce pro nejmenší. Letos se můžete těšit na skupinu Fleret.

Záštitu nad Půlmaratonem Moravským krasem převzal místostarosta města Blanska Ing. Jiří Crha. V roce 2015 se zúčastnil Lidového běhu společně s fotbalovým mužstvem FK Blansko a zaběhl si i Městský běh na 2,4 km.

Letošní novinkou je vyhodnocení nejlepšího ženského týmu v rámci Týmového běhu! Při registraci do konce července nebude ve vašem startovním balíčku chybět i funkční tričko s logem závodu.

red

 

Brzy v Blansku


01.06. 13:00 h, zámecký park
Dětský den
01.06. 20:00 h, zámecký park
Velký koncert SEBASTIAN s kapelou
04.06. 19:00 h, kino
VYNÁLEZCE A PRŮMYSLNÍK ERICH ROUČKA

Videožurnál

jsou ke zhlédnutí nové videopříspěvky

nejvíc se vám líbí

Videotext – textové zprávy po celý den na kanálu E8 v síti UPC.

Každý 2. a 3. víkend v měsíci vysíláme Videožurnál, v neděli po páteční tiskové konferenci vysíláme záznam tiskové konference.