Město Blansko BLANSKO Město Blansko Vítání svatého Martina Blanensko.cz

StreetArt Jam 2016 vol.15

25. srpna 2016, tiskové zprávy, přečteno: 999×

V prostorách blanenského skateparku se v sobotu 3. září 2016 uskuteční od 13 do 21 hodin již patnáctý ročník happeningu s názvem StreetArt Jam 2016. Jedná se o prezentaci výtvarného umění StreetArt – malování na sololitové desky, spojené s reprodukovanou hudbou, vystoupením DJ, skateovými závody, turnajem ve stolním fotbálku a dalšími soutěžemi.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

Pro blanenskou mládež tuto akci pořádají NZDM v Blansku (Nízkoprahový klub pro děti a mládež PVC Blansko), Sektor 23 a Basstronic soundsystems. Tradičně se akce stane předskokanem celorepublikového Týdne nízkoprahových klubů, který proběhne od 19. do 25. září 2016.

Česká asociace streetwork, Nadace Vodafone ČR a Nízkoprahové kluby pro děti a mládež připravily informační kampaň Týden nízkoprahových klubů. Cílem kampaně je upozornit na práci a význam nízkoprahových zařízení: v jednotlivých regionech se budou odehrávat dny otevřených dveří, divadelní představení, turnaje, koncerty a další akce.

NZDM v Blansku (PVC klub) bude prezentovat své aktivity prostřednictvím happeningu StreetArt Jam, na jehož organizaci se budou podílet bývalí i současní klienti klubu. Jako doprovodný program proběhne turnaj ve stolním fotbale a prezentace NZDM v Blansku (PVC klub). 

Vstup je zdarma.

Kontakt na klub:
Společnosti Podané ruce, o.p.s.
NZDM v Blansku
Nízkoprahový klub pro děti a mládež PVC Blansko
Sadová 2, 678 01 Blansko
email: nzdm.blansko@podaneruce.cz
www.pvcklub.podaneruce.cz
Vedoucí: Robert Hořava, 777 916 283

red