Město Blansko BLANSKO Město Blansko Vítání svatého Martina Blanensko.cz

Týden sociálních služeb 2016

8. září 2016, zprávy z MěÚ, přečteno: 946×

V rámci letošního Týdne sociálních služeb proběhne v Poradně několik akcí pro veřejnost.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

První budou dva workshopy s názvem „Ochutnávka relaxačních technik“ (leták), které se uskuteční v úterý 04.10.2016 od 10 do 11 h a od 13 do 14 h. Účastníci workshopu se seznámí s technikami relaxace a aktivní imaginace, a budou si moci sami na sobě vyzkoušet jejich účinek. Workshop povede Mgr. Hana Pelčáková Kubecová – psycholožka, manželská rodinná poradkyně, lektorka Školy lásky v rodině.

Druhá akce bude beseda pro veřejnost na téma „Alkohol v rodině a komunikace s osobou nadměrně užívající alkohol(leták), která proběhne ve čtvrtek 06.10.2016 od 16 do 18 h. Cílem setkání je poskytnout účastníkům informace o tom, jak komunikovat s člověkem, který nadměrně užívá alkohol a také jak reagovat v krizových situacích, které jsou alkoholem často spouštěny. Besedu povede Mgr. Martin Švanda, Ph.D., psycholog, manželský rodinný poradce s několikaletou zkušeností v oblasti práce se závislostmi.

Obě akce se budou konat v prostorách Poradny pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy v Blansku, Sladkovského 2b. Lekce jsou pro účastníky bezplatné. Z důvodu omezené kapacity je nutné se na lekce předem přihlásit buď telefonicky na tel. č. 516 413 524 nebo 775 870 667, popř. e-mailem na adrese poradna@blansko.cz.

odbor sociálních věcí