Město Blansko BLANSKO Město Blansko Vítání svatého Martina Blanensko.cz

Nejrovinatější silniční desítka v ČR startuje registrace

12. prosince 2016, tiskové zprávy, přečteno: 938×

Druhá zářijová sobota již pevně patří Blanenské desítce, a ani v roce 2017 tomu nebude jinak. 9. září 2017 se bude v Blansku startovat tradičně v běhu, inline i koloběhu na 10 km, běžeckých štafetách dvojic na 5 + 5 km a v dětských závodech od 200 do 1500 m. Registrace s nejlevnějším startovným do konce letošního roku byla spuštěna 1. prosince.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

Ten, kdo si troufne na všechny tři tratě, totiž 10 km na inline bruslích, poté na koloběžce a nakonec po vlastních, má třetí start zdarma. Nejlepším tréninkem je přeci jen motivace k závodu. Můžete tedy nejen sobě, ale i svým blízkým dopřát sportovního Ježíška a nadělit jim start na Blanenské desítce 2017. 

Navíc každý přihlášený závodník se zaplaceným startovným do 23. prosince 2016 bude automaticky zařazen do vánočního slosování o věcné ceny v hodnotě 5.000 Kč. Jméno výherce bude uveřejněno na Štedrý den na facebookových stránkách závodu.

A aby toho nebylo málo, tak již nyní je možné si na webu www.blanenskadesitka.cz objednat originální funkční tričko s designem Blanenské desítky 2017. Neváhejte a včas se registrujte! 

Pokud nevlastníte potřebnou výstroj, nezoufejte! Koloběžky, inline brusle i běžecké boty budou k zapůjčení na místě zdarma. Samozřejmostí budou také masáže a tejpování jako kompletní péče o unavené a namožené svaly.

Sledujte také Facebook a žádná novinka, akce a soutěž vám neuteče! Buďte u všeho, buďte v obraze: www.facebook.com/blanenskadesitka.

VIDEO z Blanenské desítky 2016:

Tomáš Mokrý
ředitel závodu

 

Brzy v Blansku


19.12. 16:00 h, nám. Republiky
Radniční punčování
22.12. 15:00 h, nám. Republiky
Čtvrtá adventní sobota – Mrazík
26.12. 16:00 h, kostel sv. Martina
Vánoční koncert Rastislav