Pronájem kavárny prozatím láká jediného zájemce

4. dubna 2017, zprávy z MěÚ, přečteno: 1130×

Své nabídky ohledně pronájmu kavárny a suterénních prostor v klidové zóně v centru Blanska mohly firmy dodat do pondělí 20. března. Této možnosti využil jen jeden zájemce.

„V tuto chvíli ho hodláme pozvat ke společnému jednání a upřesnit si, jaké má představy. Následně se rozhodneme, zda budeme tuto nabídku akceptovat, nebo zda se přikloníme k vypsání nového výběrového řízení. Vzhledem k tomu, že zahájení provozu kavárny se plánuje nejdříve na září, časový prostor na to máme,“ uvedl místostarosta Jiří Crha.

Ten také dodal, že uvedený adept na pronájem má primárně zájem o kavárnu, je však ochoten uvažovat i o pronájmu suterénu. V podmínkách výběrového řízení totiž bylo uvedeno, že žádost lze podat pouze na pronájem kavárny, podzemí, nebo obojího s tím, že přednost budou mít zájemci o obě prostory současně.

kavarna-72316-0_550.jpg
Autory architektonického a designového záměru jsou Martin Habina a Tomáš Berka z Atelieru Habina s. r. o. Vizualizace Atelieru Habina

red

 

Brzy v Blansku


02.02. 20:00 h, Dělnický dům
Sousedský bál
03.02. 08:00 h, nám. Republiky
Prodej zabijačkových specialit

Videožurnál

jsou ke zhlédnutí nové videopříspěvky

nejvíc se vám líbí

Videotext – textové zprávy po celý den na kanálu E8 v síti UPC.

Každý 2. a 3. víkend v měsíci vysíláme Videožurnál, v neděli po páteční tiskové konferenci vysíláme záznam tiskové konference.

Videokazety a DVD se všemi díly videožurnálu si můžete zapůjčit v Informační kanceláři Blanka na ul. Rožmitálově.