Město Blansko BLANSKO Město Blansko Vítání svatého Martina Blanensko.cz

Systém parkování u Nemocnice Blansko

12. dubna 2017, ostatní, přečteno: 3153×

Od 09.03.2017 je pro návštěvníky otevřeno parkoviště nad areálem nemocnice – parkoviště P2, které je zpoplatněno prostřednictvím závorového systému. Parkoviště je k dispozici návštěvníkům nepřetržitě, přičemž poplatek za parkování je vybírán od pondělí do pátku (nepřetržitě). Parkování o víkendech a svátcích je zdarma.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

Nové parkoviště nad nemocnicí

Cena parkování je stanovena následovně: první hodina od vjezdu do areálu parkoviště je zdarma – návštěvník nemusí projít pokladnou a rovnou odjíždí, každá další hodina je zpoplatněna částkou 10 Kč/hod., přičemž maximální vybíraná částka za jeden kalendářní den je stanovena na 50 Kč.

Na tomto parkovišti je parkovné placeno až při odjezdu z parkoviště, a to prostřednictvím pokladny umístěné v rámci parkoviště. Kapacita parkoviště činí 107 parkovacích míst.

Parkoviště pod nemocnicí

Od 27.03.2017 je zpoplatněno parkování před areálem nemocnice – parkoviště P1, na tomto parkovišti je parkovné vybíráno prostřednictvím parkovacích automatů a cena za parkování je stanovena na 1 Kč za prvních 30 minut parkování, každá další započatá hodina parkování je zpoplatněna částkou 10 Kč/hod.

Parkování na tomto parkovišti je zpoplatněno v pracovní dny od 7:00 do 18:00 hodin. Při příjezdu na parkoviště je třeba navštívit parkovací automat a koupit parkovací lístek, který musí být umístěn na viditelném místě v automobilu. Kapacita parkoviště činí 49 parkovacích míst.

Služby Blansko, s. r. o.
provozovatel parkoviště