Městská knihovna Blansko hledá fotografy

7. srpna 2017, kultura, přečteno: 987×

Fotíte? O svoje nejzajímavější snímky se můžete podělit s ostatními v rámci VIII. Salonu blanenských fotografů, který tradičně pořádá Městská knihovna Blansko. Vítáni jsou nejen profesionální, ale i amatérští tvůrci snímků bez věkového omezení. Přihlášky lze odeslat do 29. září.

„Na výstavu se mohou přihlásit lidé, kteří se fotografování věnují dlouhodobě, ať už na profesionální, nebo na amatérské úrovni, rádi však uvítáme i nováčky, kteří kouzlo fotografie teprve objevují,“ říká Iveta Pernicová z Městské knihovny Blansko.

„Počet snímků jednotlivých vystavujících se obvykle odvíjí od celkové počtu účastníků, aktuálně je dostatek volných míst, těšíme se proto na další zájemce z řad blanenské veřejnosti,“ dodává vedoucí studovny a čítárny městské knihovny.

Zaslané snímky budou k vidění ve výstavní síni blanenské knihovny od 13. října do 3. listopadu.

Těšit se můžete na fotografie rozličných velikostí, žánrů či barevností. Téma není striktně stanoveno. Obvykle se jedná o makrofotografie hmyzu, krajiny, přírodní scenérie nebo i ženské akty a snímky ulic s neopakovatelnou atmosférou. Fantazii se však meze nekladou...

salon-blanenskych-fotografu-2013-43800-0_550.jpg
Během vernisáže Salonu blanenských fotografů v roce 2013. Foto: S. Mrázek

Bližší informace k připravované výstavě podá Iveta Pernicová, studovna a čítárna Městské knihovny Blansko, tel. 516 410 101, e-mail: pernicova@mk.blansko.cz.

red