Umístění blanenských juniorů v bowlingové lize

27. dubna 2018, tiskové zprávy, přečteno: 1664×

V sobotu 7. dubna se konalo v Bowlingovém centru Šantovka závěrečné 5. kolo juniorské bowlingové ligy Moravy skupiny C. Až do posledního zápasu soupeřila o postup do republikového finále družstva Bowlingu Blansko A a Jadranu Frýdek-Místek.

Blanenské družstvo ve složení Lucie Hrazdírová, Jiří Hasoň, Adam Kopřiva a Patrik Vais se drželo v průběhu ligy na 2. místě za družstvem z Bowlingové akademie Olomouc. V závěrečném kole bylo štěstí na straně soupeřů z Frýdku-Místku a družstvo Blanska nakonec získalo 3. nepostupové místo.

Druhé družstvo Bowlingu Blansko B ve složení Jakub Stojanov, Daniel Kopřiva, Jakub Hasoň, Marek a Michal Štěrbovi obsadilo 5. příčku.

I tak blanenští junioři získali cenné zkušenosti v juniorské bowlingové lize. V jednotlivcích obsadila 5. místo Lucie Hrazdírová, 7. místo Jiří Hasoň a 9. místo Patrik Vais.

V neděli 8. dubna se konal na Šantovce přebor Moravy juniorů v bowlingu, kde blanenská hráčka Lucie Hrazdírová (na fotografii uprostřed) zvítězila v kategorii 13–15 let.

Družstvo Blanska, které nakonec obsadilo 3. místo. Foto: A. Kopřiva

Blahopřejeme dětem k dosaženým výsledkům a děkujeme jim za perfektní přístup k tréninkům a přípravu na turnaje.