Blanenští junioři mají za sebou druhé ligové kolo. Třetí proběhne v Blansku

4. listopadu 2018, tiskové zprávy, přečteno: 1496×

Druhé kolo juniorské bowlingové ligy (JBL) Moravy, skupiny C proběhlo v neděli 28. října ve Frýdku Místku. Pořadí družstev se sice nezměnilo, Blanenští jsou stále na třetím, pátém a sedmém místě. V jednotlivcích si ale juniorští hráči z Blanska polepšili.

Po dvou hráčích z Bowlingové akademie z Olomouce se na pěkném 3. místě umístila Lucie Hrazdírová, šestou příčku obsadil Patrik Vais, sedmá patří Adamu Kopřivovi, osmá Michalu Štěrbovi, na 11. místě skončil Jiří Hasoň a na 13. místě pak Jakub Stojanov.

Dětského turnaje na nové bowlingové herně v Brně Líšni se blanenští junioři zúčastní v sobotu 3. listopadu. Třetí kolo juniorské bowlingové ligy se pak uskuteční v neděli 11. listopadu na Bowlingu v Blansku.

Zveme všechny příznivce bowlingu. Přijďte povzbudit naše juniory!

Blanenští hráči juniorské bowlingové ligy. Foto: archiv autorky

Pokud se chcete věnovat bowlingu a účastnit se turnajů, přijďte si vyzkoušet bowling. Každé úterý od 14 hodin budou trénovat začátečníci (ve věku od 8 let) v Bowlingovém centru v Blansku.