Hlavní závod memoriálu opět vyhrála Pavla Štoudková

30. dubna 2019, sport, přečteno: 2370×

Pavla Štoudková vyhrála hlavní závod na 800 metrů při již čtyřiatřicátém ročníku Memoriálu Věry Bušové Gilkové na atletickém stadionu v Blansku. Loňské vítězství na tradičním mítínku letos tato nadějná běžkyně obhájila i přesto, že běžela po zranění.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

Pavla Štoudková obhájila své loňské prvenství v běhu na 800 metrů. Foto: ASK Blansko

Na druhém místě se umístila Zuzana Navrátilová a třetí skončila Dominika Bezdíčková.

Tradiční atletický mítink se odehrál poslední dubnovou neděli a hlavní závod se běžel před třetí hodinou odpoledne ve větrném počasí. I přesto podávali mladí běžci a další atleti pěkné výkony v dalších disciplínách, jako byl například skok do výšky nebo hod oštěpem.

Poháry třem nejlepším běžkyním z hlavního závodu předal starosta Jiří Crha. Foto: O. Požár

Ceny třem nejlepším běžkyním z hlavního závodu na 800 metrů předával blanenský starosta Jiří Crha.