Mezinárodní turnaj mladších žáků v kopané ovládl Miedz Legnica

27. června 2019, sport, přečteno: 1637×

Za krásného slunečného počasí uspořádal dne 15. 6. 2019 fotbalový klub FK Blansko ve spolupráci s městem mezinárodní fotbalový turnaj mladších žáků v areálu na Mlýnské ulici.

Turnaje se zúčastnilo 14 družstev. Mezi přihlášenými byla již tradičně družstva z partnerského města Legnice. Účastníci turnaje byli rozděleni do dvou sedmičlenných skupin, ve kterých hráli systémem každý s každým. Po odehrání základních skupin byly sehrány zápasy o konečné umístění.

K vidění byla spousta zajímavých zápasů, povedených akcí i krásných gólů. V horkém počasí si všichni účastníci sáhli až na dno svých sil. Po všech odehraných zápasech bylo konečné pořadí násleující:

• 14. FKSK Bosonohy

Vyhlášení výsledků turnaje s ujal starosta města Blansko a předseda FK Blansko Jiří Crha. Vítězná družstva si odvezla poháry a dorty z cukrárny Severka. Všichni účastníci pak obdrželi drobné ceny a spoustu příjemných zážitků.

Musím na tomto místě poděkovat Městu Blansko a Jihomoravskému kraji za podporu při pořádání turnaje. Poděkování patří také sponzorům turnaje be nichž by nebylo možné turnaj uspořádat. Jde o  firmy Mertastav, MOYSES s.r.o., Služby Blansko s.r.o., Bowling Blansko, Pivovar Černá Hora, Cukrárna Severka a MiKA realitní kancelář.

Záštitu nad turnajem převzal tradičně starosta ing. Jiří Crha a místostarosta Mgr. Ivo Polák.Foto: archiv autora