Archiv článků
   za měsíc červenec 2015

Kategorie: sport  

 


Mladí baseballisté slaví úspěchy

Ilustrační foto k článku: Mladí baseballisté slaví úspěchy

Žáci Olympie se v kategorii do devíti let kvalifikovali až na finálový turnaj nejlepších čtyř týmů jihomoravské oblasti.Uspěly i softballistky do deseti let.Olympia v boji o postup do čtvrtfinále zaskočila soupeře

Ilustrační foto k článku: Olympia v boji o postup do čtvrtfinále zaskočila soupeře

Tým Olympie získal letos zatím nejcennější skalp. V Českém baseballovém poháru vyřadili blanenští baseballisté extraligovou Olomouc a postoupili mezi osm nejlepších týmů v ČR. Po tomto překvapivém postupu se Olympia utká s Technikou Brno. Zápas se bude hrát v srpnu v Blansku.


Blanenská desítka odstartuje 12. září

Ilustrační foto k článku: Blanenská desítka odstartuje 12. září

Letos se uskuteční již druhý ročník Blanenské desítky, závodu v běhu, na in-line bruslích nebo na koloběžkách, na jedné z nejrychlejších tratích v České republice. Organizátoři akce se při tvorbě programu zaměřují především na rodiny s dětmi. V současné době je zaregistrováno přes 530 účastníků.


Od července bude v provozu ledová plocha

Už od 4. července bude k dispozici ledová plocha na zimním stadionu. Rozpis pronájmu plochy rychle zabírají hokejová družstva na svá letní soustředění. I tak se ale najdou časy, ve kterých bude led volný pro bruslení veřejnosti.