Archiv článků
   za měsíc květen 2016

Kategorie: sport

Z redakční pošty: Žáci ZŠ Salmovy získali stříbro v souteži Pohár rozhlasu

Ilustrační foto k článku: Z redakční pošty: Žáci ZŠ Salmovy získali stříbro v souteži Pohár rozhlasu

ZŠ a MŠ Salmova výborně reprezentovala okres Blansko v krajském kole atletické soutěže Pohár rozhlasu, které se uskutečnilo 25. května v Břeclavi. V ostré konkurenci vítězů ostatních okresních kol dokázali žáci této školy získat celkové druhé místo za domácí atletickou školou.

Z redakční pošty: Blanenští baseballisté získali v Třebíči bronz

Ilustrační foto k článku: Z redakční pošty: Blanenští baseballisté získali v Třebíči bronz

Finálový turnaj Českého baseballového poháru oblasti Morava v kategorii do devíti let proběhl v neděli 22. května v Třebíči. Hráči Olympie Blansko získali bronzové medaile. V doplňkových dovednostních soutěžích skončila Olympia také třetí.

V Blansku se jelo Mistrovství republiky v biketrialu

Ilustrační foto k článku: V Blansku se jelo Mistrovství republiky v biketrialu

Sportovní ostrov v Blansku hostil v neděli 22. května v pořadí druhý seriálový závod ČMF. Mistrovství ČR v nově upraveném trialparku, který prošel rozsáhlou úpravou, bylo zároveň i nominačním závodem na MS 2016. O cenné body zde bojovala zhruba stovka jezdců. O průběhu závodu promluvil závodník i pořadatel v jedné osobě Vašek Kolář.

Májové podiovky v Blansku

Ilustrační foto k článku: Májové podiovky v Blansku

Překrásná sobota, nádherné výkony ve 27 předvedených skladbách nenechalo žádného na pochybách, že se podiovkám v blanenském regionu daří. Vždyť mnohé ze soutěžících prvních ročníků jsou dnes již autorkami skladeb.

FK Blansko se utká o čelo tabulky s Hodonínem

Utkání Moravskoslezské fotbalové divize, skupiny D FK Blansko – FK Hodonín o 1. místo v tabulce se uskuteční na hřišti na ulici Údolní v sobotu 14. května od 16:30 hodin.

Dušan Pukl skončil třetí na Mistrovství České republiky juniorů v bowlingu

Ve dnech 30. dubna a 1. května se uskutečnilo v centru Strikeland v Chomutově juniorské mistrovství České republiky v bowlingu. Této republikové soutěže se zúčastnil také blanenský bowlingový hráč Dušan Pukl, který v nejstarší kategorii (16–18 let) obsadil 3. místo.