Přehled akcí v místě konání
„ Dělnický dům “

vstupné: vstup zdarma

Kulturní středisko města Blanska uvedlo v život výstavní prostor s názvem ArtETÁŽ v prvním patře Dělnického domu.

Stanislav Vondra (* 1960) se zabývá fotografováním již od mládí. Zájem má jak o mnohobarevnou, i když často statickou, živou i neživou přírodu
a krajinu, ale i o městský a vesnický život, industriální objekty, různé sporty a motosporty a o jejich protagonisty a mnohé další. Své fotografie již vystavoval v blanenském kině, v městské knihovně v Blansku, v Kulturním středisku města Blanska, na zámku v Lysicích a na dalších místech. Nejčastěji fotografie zhotovuje prostřednictvím fotoaparátu, který mají současné smartphony, ale nebrání se ani klasickým digitálním fotoaparátům. Podle něj není ani tak důležité mít nejnovější fotoaparát se všemi možnými objektivy, stativy, filtry a blesky, ale hlavně chuť vyrazit do terénu a nebát se na naše okolí podívat tak trochu jinak. Podle něj je rovněž podstatné nebýt zklamán, když se právě ta či ona fotka nepovede – člověk je zkrátka na cestě a někdy když napne svoje síly, aby utrhl a ochutnal šťavnatý plod života, může mít ruku krátkou, nebo utržený plod může být nakonec stejně kyselý – důležité je se bavit, zkoumat, pozorovat a jít za dobrodružstvím.


Doplňující informace ke vstupu

ArtEtÁŽ je otevřena každý všední den od 8 do 18 hodin kromě ledna, února a března.

vstupné: 299 Kč – Standard, 499 Kč – Meet&Greet   |   on-line předprodej

Bambulková šou 2022 s Kájou a Bambuláčkem je tady! Přijďte si s dětmi užít báječné představení plné písniček, tanečků a soutěží! Zazní nové písničky z připravovaného CD, ale nebudou chybět ani známé hity jako je Kulička, Kakadu anebo Dalmatin! Během představení se zaručeně nebudou bavit jenom děti, ale i jejich rodiče!


KDO JE KÁJA A BAMBULÁČEK?
Kája byla úplně obyčejná holka. Vše se ale změnilo, když potkala Bambuláčka. Malé legrační stvoření, se kterým se Kája skamarádila a od té doby jsou nerozlučná dvojka. Kája s Bambuláčkem poznává celý svět a ve svém YouTubovém pořadu "Kája a Bambuláček" společně baví spoustu malých, ale i větších diváků.


https://www.kajadetem.cz/
www.youtube.com/KajaDetem

STANDARDNÍ VSTUPENKA zahrnuje vstup na Kája a Bambuláček Bambulkovou šou 2022.
MEET & GREET VSTUPENKA zahrnuje vstup na Kája a Bambuláček Bambulkovou šou 2022 + vstup na uzavřené setkání s Kájou a Bambuláčkem po představení + unikátní Meet & Greet plakát A3 (Dospělý doprovod bude na M&G vpuštěn se standardní vstupenkou)


Doplňující informace ke vstupu

On-line předprodej

Předprodej vstupenek v Informační kanceláři Blanka nebo online přes Ticketportal.

Každý návštěvník, bez rozdílu věku, musí mít vstupenku.

Délka představení: cca 60 minut (+ Meet & Greet pro držitele M&G vstupenek)

vstupné: vstupenky v předprodeji: 300 kč, 270 Kč, na místě 330 Kč, 300 Kč   |   on-line předprodej

Moravský slavík slaví 80. 
Výjimečný koncert výjimečného umělce u příležitosti významného jubilea. Přijďte slavit také, hudbou a písničkami, s Jožkou Černým a špičkovou cimbálovkou Gracia (primáš Petr Zugárek). Jako host vystoupí Ludmila Malhocká.


Doplňující informace ke vstupu

On-line předprodej

Vstupenky v Blanenské informační kanceláři Blanka a v síti Ticketportal.

vstupné: vstup volný

Prezentace středních škol působících v Blansku a na Blanensku za účasti Úřadu práce, VIM a JCMM a dalších spolupracujících partnerů určená všem žákům 9. ročníků a jejich rodičům i všem budoucím uchazečům o studium na středních školách. 

Přílohy

ev_989_VIM-burza-plakat-Blansko-02.jpeg

vstupné: 150 Kč   |   on-line předprodej

Koncert hudební skupiny Šnek k 30. výročí jejího vzniku.

Uslyšíte 30 písní mapujících 30 let kapely, které je bytostně spjata s Blanskem, v podání plejády starých i nových členů.
Po skončení koncertu následuje večírek s občerstvením.

Akce proběhne v rámci hudebního cyklu DO PTAČÍCH PLOUTVÍ A RYBÍCH KŘÍDEL

Událost na Facebooku


Doplňující informace ke vstupu

On-line předprodej

Vstupenky v Blanenské informační kanceláři Blanka a v síti Ticketportal.

Přílohy

ev_1379_SNEK-plakat-A3-tisk.jpeg

vstupné: 100 Kč

Barevná pohádka Divadla Kejkle o nezbedných kůzlátkách, starostlivé mamince a hloupém vlkovi, který se pro svoji "večeři" stane strýčkem, pirátem a nakonec uklízečkou, ale i tentokrát jej kůzlátka prokouknou a všechno dobře dopadne.


Doplňující informace ke vstupu

předprodej vstupenek v Blanenské informační kanceláři Blanka a hodinu před představením v místě konání | možnost rezervace na ksmb@blansko.cz

Přílohy

ev_2139_O-kuzlatkach-plakat-A3-tisk.jpeg

vstupné: v předprodeji 290 Kč, na místě 330 Kč   |   on-line předprodej

 Zdeněk Izer na plný coole!

Těžký útok na vaši bránici!

Zábavný pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Zdeňka Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček.

Vystoupení je opět obohacené video projekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty.


Doplňující informace ke vstupu

On-line předprodej

Akce přesunutá z důvodu nemoci na 1. 11. 2022, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Skupina Screamers, nejdéle působící travesti – umělecká skupina českých, moravských a slezských jevišť, přiváží novou show nabitou vším, co máte rádi! Taneční čísla, poutavé a originální kostýmy, improvizace, skeče, zpěv a zábava – no, prostě paráda! Komediální revue, která s nadsázkou a parodií poukazuje na to, že nic lidského by nám nemělo být cizí. A co se na první pohled může zdáti ošklivé, může ve skutečnosti býti krásné a milé. Ale hlavně to může být i veliká legrace! Tedy: „Pánové a dámy, přijďte bavit se s námi. Vždyť parodie a satira, brány smíchu otvírá!“ A kdo by se rád nesmál, že?

https://www.facebook.com/…aci
www.screamers.cz

Blanenské divadlo opět hraje! Srdečně všechny zveme na představení z pera pánů Pierre Palmáre a Christophe Duthurona s názvem Koprovka aneb Na útěku.
V této konverzační komedii se můžete těšit na Irenu Vrtělovou, Kateřinu Vrtělovou, Josefa Koláře, Eduarda Hofmanna, Libuši Münsterovou, Lucii Odehnalovou a Evu Vašíčkovou. O světla a zvuk se stará Jan Jeřábek. Režijního nastudování a hudby se laskavě ujal pan Fabián Pár.
Poslední představení této inscenace v Blansku se uskuteční v Dělnickém domě v pátek 4. listopadu 2022 v 19 hodin.


Cena vstupenky v předprodeji 130 Kč, na místě 150 Kč.
Vstupenky jsou k zakoupení v Informační kanceláři Blanka.

Přílohy

ev_2176_Koprovka.jpeg

Koncert se přesouvá na nový termín 5. 11. 2022. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Skupina Harlej vyráží od listopadu do prosince na své podzimní turné napříč celou Českou republikou. Těšit se tak již tradičně můžete na skvělou hudbu, zábavu a pódiovou prezentaci. Na celém turné bude na podiu velká LED projekce s přenosem koncertu ze čtyř kamer, díky tomu vznikne propojení fanoušků a kapely, které dokáže vytvořit strhující atmosféru.

vstupné: kurzovné 1.800 Kč / pár

Přihlásit se můžete elektronickou přihláškou na https://bit-ly/tkdosp22.

Kurzovné 1.800 Kč / pár lze provést elektronickou úhradou (informace v přihlášce) kartou či bankovním příkazem do 10. listopadu 2022.

Kurz vedou zkušení učitelé tance: Mgr. Alena Míšenská a Ing. Jiří Míšenský.

Více informací na www.kulturablansko.cz/tanecni

vstupné: v předprodeji 380 Kč, 350 Kč, na místě 430 Kč, 400 Kč   |   on-line předprodej

Adéla Gondíková a Jiří Langmajer v detektivní komedii Komorního Divadla Kalich.

ANI ZA MILION!

Jacqueline, byť provdaná za anglického velvyslance, je Francouzka tělem, duší i původem. Má dvě děti a kufřík s milionem eur, který je ochotna darovat každému, kdo si jej zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost.

Lambert ženatý není, manželka od něj utekla. Má duši námořníka a žije jen pro svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost.

Ptáte se, co mají oba společného? No přece vůbec nic! Ale nedejme se mást prvními dojmy. V této brilantní detektivní komedii, která obě postavy svede dohromady a navěky spojí tajemstvím, je totiž všechno jinak, než se zdá – každá lež je pravdou, každá pravda lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah…

Kinematografové Roman Vencl a Michaela Doleželová originálně dokazují, že i když ve hře vystupuje jeden muž a jedna žena, nemusí se zápletka točit jen kolem partnerských vztahů. Atraktivní a netradiční prostředí přímořského majáku, brilantní dialogy, strhující tempo, inteligentní humor a originální zápletka dávají hře Komorního Divadla Kalich obrovský potenciál.


Doplňující informace ke vstupu

On-line předprodej

vstupné: 330 Kč   |   on-line předprodej

Přesuntý koncert z roku 2021.
Zakoupené vstupenky stále v platnosti.

***

Adventní období se u Petra Bende každoročně váže na sérii koncertů s tou pravou sváteční atmosférou. I letos se mohou zpěvákovi příznivci těšit na tradiční vánoční turné. Pěvecké sbory z jednotlivých měst propojí koncerty s domácím publikem a kromě Petrovy kapely bude hostovat i Cimbálová muzika Gromba, DPS Perličky, René Matlášek a Vít Štaigl. Potvrzené termíny turné jsou již zveřejněny a předprodeje na vybrané koncerty zahájeny. Nenechte si ani letos tento vánoční zážitek ujít!


Doplňující informace ke vstupu

On-line předprodej

vstupné: Předprodej 220 Kč / na místě 250 Kč.   |   on-line předprodej

Konečně pořádnej rock na Dělňáku!

Led Zeppelin revival Myst

Nejlepší český revival hardrockové legendy Led Zeppelin a jediná letošní příležitost zažít jejich koncert v okolí Brna. Hvězda brněnského Večera legend, která pravidelně koncertuje také v Německu, vystoupí v sále Dělnického domu v Blansku.

Led Zeppelin revival Myst přináší hudbu jedné z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších skupin v historii rockové hudby. A protože síla Led Zeppelin nebyla zdaleka jen ve studiových albech, ale především v živém koncertním podání, inspiruje se Myst jak vydanými live alby, tak i bootlegy, které nejlépe dokumentují sílu, energii a nespoutanost této fenomenální skupiny. Třešničkou na dortu je pak použití autentických zvukových aparátů ze sedmdesátých let, které nejenže vizuálně dokreslují celkovou atmosféru, ale hlavně dodávají zvuku kapely tehdejší drive.

Výsledkem je tak elektrizující koncertní show, během níž zazní zeppelinovské songy z celé mozaiky jejich tvorby. Ať už jde o energický rock’n’roll, těžkotonážní eposy, emocionální blues či podmanivé akustické skladby, vždy je společným jmenovatelem vášeň, nasazení, improvizace a další typické atributy jako jsou sóla na kytaru, bící či magický theremin. Myst vystupují na českých i evropských festivalech i klubech a pravidelně se účastní největšího revivalového festivalu v ČR a hlavně … pořád je to baví, protože Led Zeppelin still rules.

https://www.ledzeppelinrevivalmyst.com/

Eminence Rock

Rockový cover band, který od roku 2006 hraje převzaté rockové (někdy i popové) písničky zahraničních a Československých interpretů, na kterých vyrůstala většina rockových fanoušků.

https://www.eminence-rock.cz/

Facebooková událost zde.

Doplňující informace ke vstupu

On-line předprodej

 

Nemůžete zde najít Vámi pořádanou akci? Napište nám!.

            aktualizováno: 15. 3. 2022, 12:49 h