Přehled akcí v místě konání
„ Hospůdka Na Točně a Kulturní dům Těchov “

Rockový večer legendární kapely Silver Band

Vstupné 180 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě.  Předprodej vstupenek v Hospůdce Na Točně na Těchově

Přílohy

ev_2699_silveri.png

Divadelní komedie BLBOVINY v podání Boskovických ochotníků.

Komediální férie Blboviny je složená z 9 minipříběhů napsaných formou skečů. Celý příběh se odehrává na psychiatrii, kde hlediště tvoří čekárnu, a jeviště je ordinace psychiatra- psychoanalytika. Hlavními hrdiny jsou emočně labilní pacient Čubr a vychytralý psychoanalytik. Čubr trpí všemi základními neduhy moderního člověka: trpí ztrátou základních jistot, nízkým sebevědomím a neschopností vyrovnat se s nároky společnosti na každého jedince, pocitem osamění a nenaplněnou touhou po opravdovém citu.

Základní léčba Čubrovy psychické lability spočívá v tom, že si s psychiatrem přehrává různé situace ze svého života i života společnosti, které pak spolu hodnotí. Nejvíce prostoru je věnováno soužití mužů a žen a jejich postavení ve společnosti, kde peníze hrají významnou roli. Kdo je nemá, stává se outsidrem. Několik scének ukazuje pokrytectví společnosti a činnost institucí, kdy tržní mechanismy jsou důležitější, než sama funkce instituce. Nechybí ani satirický výpad proti sobeckým politikům.

Každá odehraná scénka, ve které vystupují naši hlavní hrdinové v různých rolích, je zarámovaná krátkými předěly, které jsou vlastně forbínovými scénkami, ve kterých jsou do děje zatahováni diváci – psychiatričtí pacienti čekající na vyšetření. V rámci těchto forbín je prostor pro hereckou improvizaci.

Vstupné 150 Kč, předprodej v Hospůdce Na Točně na Těchově

Přílohy

ev_2700_plakat-Techov.jpeg

Ples Hospůdky Na Točně na Těchově. Hraje kapela Propast.

Kvalitní kapela, bohatá tombola, domácí kuchyň 

Vstupné s místenkou je 220 Kč. Předprodej zahájen v Hospůdce na Točně. Rezervace na tel. 724 266 931 nebo info@hospudkatechov.cz

Přílohy

ev_2762_pls.jpeg

 

Nemůžete zde najít Vámi pořádanou akci? Napište nám!.

            aktualizováno: 4. 2. 2022, 08:37 h