Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy

Sladkovského 2b, 678 01 Blansko

Posláním Poradny je poskytovat odbornou pomoc lidem, kteří se ocitli v obtížné osobní, vztahové, rodinné či životní situaci, kterou nedokážou sami zvládnout. Poradna svojí činností přispívá k utváření příznivých rodinných, partnerských a mezilidských vztahů, napomáhá rozpoznat a odstranit příčiny poškození těchto vazeb a podporuje opětovné obnovení kvality života klientů. Individuální potřeby, vlastní vůle klientů a jejich práva jsou vždy plně respektována.

Poradna poskytuje ambulantní formou odborné sociální poradenství v oblastech psychologie a orientace v sociálních systémech.

Služby poradny jsou určeny široké veřejnosti z regionální oblasti Blanenska a Boskovicka.

Služby, které Poradna poskytuje jsou bezplatné a mohou být i anonymní.

Objednávejte se nejlépe v době od 8:00 do 9:00 hodin, v jiných časech je z důvodu probíhajících konzultací vyřizování telefonických hovorů omezeno.

Pokud se nemůžete do Poradny dovolat, zanechte prosím vzkaz v hlasové schránce, popř. zašlete e-mail nebo SMS zprávu. Jakmile to bude možné, ozveme se Vám. Na zmeškaná volání bez vzkazu neodpovídáme.

Poradnu najdete na adrese

Poradna pro rodinu

Sladkovského 2b
678 01 Blansko

budova poradny pro rodinu
Budova na mapě

49.362395, 16.648717


tel. 516 413 524
mobil 775 870 667
Telefon je opatřen záznamníkem, v případě zájmu o naše služby zanechte své jméno a kontaktní telefon, abychom se s Vámi mohli spojit.

e-mail: poradna@blansko.cz

logo rodinná politika

Videožurnál

jsou ke zhlédnutí nové videopříspěvky

Videotext – textové zprávy po celý den na kanálu E8 v síti UPC.

Každý 2. a 3. víkend v měsíci vysíláme Videožurnál, v neděli po páteční tiskové konferenci vysíláme záznam tiskové konference.

Videokazety a DVD se všemi díly videožurnálu si můžete zapůjčit v Informační kanceláři Blanka na ul. Rožmitálově.