Město Blansko BLANSKO Město Blansko Vítání svatého Martina Blanensko.cz

Otázky a odpovědi

Propojení cyklostezky A a B

vložil administrator » 24.03.2009, 06:38

Uživatel: pedronunes ========================================================= Dobrý den, velmi oceňuji avizované budování cyklostezek na Sportovním ostrově L. Daňka. Chtěl bych se zeptat, zda-li zamýšlíte propojení úseku B s úsekem A napříč ostrovem asfaltovou cestou (podél baseball. hřište)? Vznikl by tak velice pěkný okruh pro bruslaře... Děkuji, Petr


Ing. Sylva Vágnerová, 22.04.2009, 10:19

Dobrý den, v současné době připravujeme podklady pro projektovou dokumentaci na propojení úseků A a B, kdy však dojde k vybudování této části nemohu v tuto chvíli říci. Přesto by měl vzniknout během dvou let pěkný okruh kolem celého Sportovního ostrova. Problémovými místy pro bruslaře bude napojení úseků A a C u mostu na Sportovní ostrov a napojení úseku od skateparku k úseku za zimní stadion - bruslaři se budou muset vyrovnat s horším povrchem silnice, kterou budou přejíždět, ale celkově budou využívat 2kilometrový okruh.


Videožurnál

jsou ke zhlédnutí nové videopříspěvky

nejvíc se vám líbí

Videotext – textové zprávy po celý den na kanálu E8 v síti UPC.

Každý 2. a 3. víkend v měsíci vysíláme Videožurnál, v neděli po páteční tiskové konferenci vysíláme záznam tiskové konference.