Město Blansko BLANSKO Město Blansko Vítání svatého Martina Blanensko.cz

Otázky a odpovědi

Sportovci na Palavě

vložil Petr Pan » 08.06.2016, 15:43

Dobrý den, že se v rekreační oblasti Palava v Blansku pohybují i přes zákaz psi dokonce bez vodítka a náhubku si již návštěvníci celkem zvykli. MP jen projede v autě (viz. dřívější příspěvek – není to náhoda, ale pravidlo) a tudíž pejskaři strach mít nemusí. Zajímalo by mne ale, zda někdo povolil sportovnímu oddílu Lerak využívání rekreační oblasti k tréninku. Je sice záslužné, že děti někdo vede ke sportu, ale aby děti na kolech ve vysoké rychlosti projížděly okolo přehrady po hrázi a pak sjížděly k restauraci Myslivna, kde ostatní návštěvníci taktak uskakují z cesty mi připadá hodně zvláštní!! To někdo zase čeká, až srazí nějaké dítě, kterých je na vedlejším dětském hřišti spousta? To MP tato záležitost vůbec nezajímá? Je to stejné, jako kdyby děti trénovaly na pěší zóně. A rozhodně neobstojí výmluva, že trénují pouze v návštěvnicky neatraktivních časech!!!!


Martin Lepka, 16.06.2016, 10:47

Dobrý den, věc byla projednána s vedení oddílu LeraK, dodržování režimu podle provozního řádu rekreační oblasti Palava bude strážníky MP Blansko průběžně kontrolováno. v zastoupení Mgr. Stanislav Sotolář zástupce ředitele MP Blansko


Videožurnál

jsou ke zhlédnutí nové videopříspěvky

nejvíc se vám líbí

Videotext – textové zprávy po celý den na kanálu E8 v síti UPC.

Každý 2. a 3. víkend v měsíci vysíláme Videožurnál, v neděli po páteční tiskové konferenci vysíláme záznam tiskové konference.