Město Blansko BLANSKO Město Blansko Vítání svatého Martina Blanensko.cz

Otázky a odpovědi

Chodniky a silnice na Zborovcích

vložil Martin » 28.11.2017, 16:03

Dobrý den chci se zeptat kdo bude řešit křivý vlnovaty a propadaji chodnik který je údajně nový od plynárny k pekárně a zda už někdo konečně začne řešit i silnici od plynárny k pekarne a ulici zboroveckou kde se nejak opravil kanal kerej je propadeny zase !!!!!hlavně uzkou silnici od plynarny neboli tankodrom!!!!!!jak to chcete už konečně resit??? diky


Martin Sklář, 05.12.2017, 09:16

Vážený pane,

k chodníku od plynárny k pekárně – v současné době je řešeno v rámci reklamačního řízení se zhotovitelem, který prováděl práce spojené s opravou plynofikace. K chodníku od pekárny ke Sloupečníku – odbor komunální údržby zařadilo na základě mnoha podnětů občanů tento chodník do návrhu rozpočtu na rok 2018. Současně byly zadány  lokální opravy na tomto úseku k opravě. Dále v roce 2018 odbor zařadil do návrhu rozpočtu i velkoplošnou opravu křižovatky Okružní x Pekařská. Každoročně po zimním období bude provedena i lokální oprava výtluků. Uliční vpustě jsou zadány cestou odboru životního prostředí (OŽP), který má tyto vpustě v gesci. Vpustě budou lokálně vyspraveny do úrovně vozovky.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

V případě dalších dotazů na toto téma mě můžete kontaktovat:

Ing. Martin Sklář
odbor komunální údržby, kancelář č. 15, náměstí Svobody 3, Blansko, 67801
sklar@blansko.cz | 516775130 |


Videožurnál

jsou ke zhlédnutí nové videopříspěvky

nejvíc se vám líbí

Videotext – textové zprávy po celý den na kanálu E8 v síti UPC.

Každý 2. a 3. víkend v měsíci vysíláme Videožurnál, v neděli po páteční tiskové konferenci vysíláme záznam tiskové konference.