Otázky a odpovědi

Zledovatělé parkoviště u nemocnice podruhé

vložil Pavlína Hanáková » 15.12.2017, 16:56

Vážený pane Charváte, na zledovatělé ploše parkoviště u nemocnice jsem se málem zabila v pátek v ranních hodinách. Pokud jste tedy parkoviště, dle Vámi uvedených informací, ošetřili v pondělí 4.12. nevím, jak jste mohli stihnout Vámi zmiňovaných 48 hodin. Někdo z nás neumí počítat. Kdo to ale je? Mohu Vás ujistit, že je mi zcela jedno, jakým způsobem, nebo jakou technologií plochu ošetříte...to je naštěstí Vaše starost, nikoliv moje. Mohu Vás ujistit, že jestliže město za nemalé peníze zhotoví parkoviště pro pacienty polikliniky (na kterém téměř nikdo neparkuje a stav zůstal nezměněn oproti dřívějšku), očekává se, že se bude dát použít maminkami s dětmi, lidmi o berlích apod. Podotýkám, že až si na zmíněném parkovišti někdo zlomí nohu, žaloba o odškodné bude zřejmě na místě. Z jakých financí pak bude částka, která bude poškozenému náležet, vyplacena? Děkuji.


Ilona Peterková, 17.01.2018, 08:45

Vážená paní Hanáková,

K Vašemu dotazu sdělujeme, že Město Blansko má uzavřenou zodpovědnostní pojistku. Takže úraz způsobený zaviněním města by se řešil v rámci pojištění.

 ––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

V případě dalších dotazů na toto téma mě můžete kontaktovat:

Ing. Ilona Peterková
odbor komunální údržby, kancelář č. 13, náměstí Svobody 3, Blansko, 67801
peterkova@blansko.cz | 516775132 |


Videožurnál

jsou ke zhlédnutí nové videopříspěvky

nejvíc se vám líbí

Videotext – textové zprávy po celý den na kanálu E8 v síti UPC.

Každý 2. a 3. víkend v měsíci vysíláme Videožurnál, v neděli po páteční tiskové konferenci vysíláme záznam tiskové konference.

Videokazety a DVD se všemi díly videožurnálu si můžete zapůjčit v Informační kanceláři Blanka na ul. Rožmitálově.