Přehled volebních okrsků v Blansku

Volby proběhnou v následujících okrscích:

Okrsek č.Ulice, lokalita v okrskuVolební (hlasovací) místnostPočet čl. vol. komise

1

Dolní Lhota

ZŠ Dolní Lhota 87

6

2

Horní Lhota

OA Horní Lhota 14

6

Ericha Roučky

Poříčí 42, 44

3

Klepačov

KD Klepačov 84

6

4

Lažánky

Objekt kulturního domu, Lažánky 199

6

Gellhornova 13, 14

5

Obůrka

MŠ Těchov 124

6

Těchov

Češkovice

Žižlavice

6

Hořice

OA Olešná 1

4

Olešná

7

Alešova

Katolický dům,

Komenského 15

6

Brněnská

Hořická

Josefa Lady

Jungmannova

Komenského

Luční

Na Brankách

Pod Strání

Zdíkova

Chatová oblast Bačina, Hluchov, Obecná, Otisky, U Bílé skály, Za Humny

8

nám. Republiky

Gymnázium Blansko, Seifertova 13

6

Rožmitálova

Sadová 1–5 lichá

Seifertova

Smetanova

Svatopluka Čecha

Vodní 1, 2, 2a, 3, 7

Wanklovo nám.

9

B. Němcové

ZŠ T. G. M., Rodkovského 2

6

Dolní Palava

Horní Palava

K. H. Máchy

Rodkovského

Sadová 2–44 sudá, 7–29 lichá

Sladkovského

Úvoz

Vrchlického

Žižkova 2, 4, 6

Chatová oblast Horní Palava a Rekreační oblast Palava

10

Čapkova

Gymnázium Blansko, Seifertova 13

6

Bartošova

Hybešova

Havlíčkova 1–37 lichá, 2, 8 sudá

Lipová

nám. Míru

Stařeckého

Těchovská 19

Žižkova 1, 3, 5, 7–69

Sušilova 7

11

Havlíčkova 10–36 sudá

KINO Blansko, Hybešova 6

6

Chelčického 1–29 lichá, 2–24 sudá

Údolní 1–15 lichá, 2–10 sudá

Wolkerova

9. května 1–9 lichá, 2–16 sudá

12

Erbenova

ZŠ Erbenova 13

6

Havlíčkova 39–75 lichá, 38–68 sudá

Chelčického 34–46, 50–54, 58–74 sudá

Lesní

Leoše Janáčka

Purkyňova

Sadová 88–96

Větrná

Pod Sanatorkou

Chatová oblast Lovětín, Nad Sanatorkou – přístup z ulice Purkyňovy

9. května 45a

13

Chelčického 26–30 sudá, 32, 34, 48, 56, 31–69 lichá

ZŠ Erbenova 13

6

Údolní 10, 17–23 lichá

9. května 11–65 lichá (mimo 45a), 18–42 sudá

Chatová oblast Žlíbek (severně od potoka, pod ulicí 9. května)

14

Nad Žlíbkem

ZŠ Erbenova 13

6

Podlesí

Východní

Sadová 31–71 lichá, 46–84 sudá, nemocnice

Zahradní

K. H. Máchy 17

Chatová oblast Nad Sanatorkou (přístup z ulice Sadové), Žlíbek (severně od potoka, pod ulicí Nad Žlíbkem)

15

Jasanová

Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Nad Čertovkou 18

6

Nad Čertovkou

Chatová oblast Úmorčí, Žlíbek (jižně od potoka)

16

Pod Javory

Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Nad Čertovkou 18

6

Na Pískách

17

Edvarda Beneše

KINO Blansko, Hybešova 6

6

Gellhornova (kromě 13, 14)

Husova

Hálkova

Klamovka

Masarykova 20, 22, 24, 26, 39–81 lichá

Na Vyhlídce

Nerudova

Nádraží

Nádražní (bez 13)

Skalní mlýn

Suchá

Sušilova

Těchovská 1–17

18

Ant. Dvořáka

KINO Blansko, Hybešova 6

6

Fügnerova

Kollárova

Mahenova

Masarykova 1–19, 23–37 lichá

Svitavská

Tovární

Nádražní 13

Rožmitálova 15, 23

Smetanova 8–14 sudá

19

Bezručova 1, 2

Městský klub důchodců, Dvorská 2

6

Aloise Skotáka

Družstevní

K. J. Mašky

nám. Svobody

Růžová

Vodní 4, 4a, 6–12 sudá

Dvorská 2

20

Bezručova 3, 5, 7, 15–35 lichá, 4–26 sudá

Městský klub důchodců, Dvorská 2

6

Divišova

Krátká

Mlýnská

Na Řadech

Poříčí

Strážní domek

U Vodárny

Žalkovského

Vodní 9, 11

Pražská 1–9 lichá

Chatová oblast U Splavu, U Přejezdu

21

Bezručova 28–58 sudá

SOŠ, SOU a učiliště, Bezručova 33

6

Březinky

Jiráskova 12,13a–30, 32–48 sudá

Konečná

Křížkovského 20–61

Mánesova (bez 20)

Pražská 2, 4, 70

Příční

Příkrá

Tylova

Zborovecká

Zborovec (bez 1, 1a, 1b)

Dvorská 17

Chatová oblast Zborovce

22

Cihlářská

SOŠ, SOU a učiliště, Bezručova 33

6

Okružní (bez 1, 1a, 2)

Zborovec 1, 1a, 1b

23

Kamnářská

SOŠ, SOU a učiliště, Bezručova 33

6

Krajní

Okružní 1, 1a, 2

Pekařská 3, 5, 7

24

Pekařská 2–44 sudá

SOŠ, SOU a učiliště, Bezručova 33

6

Pražská (bez 2, 1–9 lichá, 70)

Sloupečník

Chatová oblast Újezd

25

Absolonova 13–24

ZŠ Dvorská 26

6

Jiráskova 1–11, 13

Dobrovského

Dvorská 1–15 lichá, 4–32 sudá

Křížkovského 1–19

Sukova

Zámek

26

Čelakovského

ZŠ Dvorská 26

6

Mánesova 20

Palackého

27

Dvorská 34–38

ZŠ Dvorská 26

6

Salmova 1–16

28

Absolonova 1–12

ZŠ Salmova 17

6

Salmova 17–21

29

Absolonova 25–30

ZŠ Salmova 17

6

Dvorská 40–80 sudá, 19

30

Dvorská 82–126

ZŠ Salmova 17

6

Videožurnál

jsou ke zhlédnutí nové videopříspěvky

Videotext – textové zprávy po celý den na kanálu E8 v síti UPC.

Každý 2. a 3. víkend v měsíci vysíláme Videožurnál, v neděli po páteční tiskové konferenci vysíláme záznam tiskové konference.

Videokazety a DVD se všemi díly videožurnálu si můžete zapůjčit v Informační kanceláři Blanka na ul. Rožmitálově.