Mobilní rozhlas / Munipolis pro Blansko

munipolis-22260-0_600.png

Mobilní Rozhlas / Munipolis

Pojďte s námi zlepšovat Blansko

Vážení spoluobčané, chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Město Blansko používá jako pomocníka pro rychlou komunikaci s občany už třetím rokem Mobilní Rozhlas. Díky této službě naše samospráva předává občanům zdarma aktuální zprávy o tom nejdůležitějším, co se v Blansku děje. Zprávy zasíláme prostřednictvím e-mailu, aplikace v mobilním telefonu nebo pomocí SMS zpráv. Vše je zdarma, zaregistrovaní občané dostávají pravidelný pondělní souhrn toho nejdůležitějšího včetně informací o dopravních omezeních, odstávkách energií nebo tipů na kulturní, sportovní a další akce. Součástí rozesílek jsou i varovné zprávy týkající se zpráv meteorologů nebo krizové zprávy.

Pokud ještě nejste k odběru oficiálních informací z naší samosprávy přihlášeni, můžete se zaregistrovat zdarma na webových stránkách www.munipolis.cz/registrace, kde v prvním kroku vyberete samosprávu města Blanska a uvedete svoje telefonní číslo. Pokud si nejste jistí, s registrací vám pomohou pracovnice Blanenské informační kanceláře Blanka v Rožmitálově ulici. Obratem vám pak začneme zasílat vše podstatné o dění v Blansku. Pravidelně a zdarma

Mobilní rozhlas, který používá už více než 2 200 měst a obcí v ČR i v zahraničí, se dál rozšiřuje. Znají ho také na Slovensku, v Německu a v dalších zemích. Proto se přejmenoval, nově je označován jako Munipolis. Jeho náplň ale zůstává stejná.

I Munipolis můžete využívat zdarma, pokud se chcete dozvídat to nejdůležitější, aniž byste museli informace denně vyhledávat na webových stránkách města. Můžete se zapojit do kulturního a sportovního dění, platforma ale slouží také pro vaši jednodušší a efektivnější komunikaci s úřadem. Součástí Mobilního rozhlasu / Munipolis je aplikace ZmapujTo, díky níž můžete například zvýšit čistotu veřejných prostranství a rychleji a efektivněji řešit problémy v ulicích, parcích a na dalších veřejných prostranstvích.

Všem zaregistrovaným uživatelům zůstávají i po přejmenování na Munipolis zachována všechna jejich nastavení. I nadále vám budeme dávat vědět o všem podstatném. Zprávy vám stále můžeme posílat e-mailem, přes SMS nebo do mobilní aplikace.

Stačí se jednoduše ZDARMA zaregistrovat:

Vše je v souladu s GDPR, obecným nařízením o ochraně osobních údajů.

            aktualizováno: 2. 2. 2023, 14:37 h