Blansko komunikuje

Město Blansko využívá pro komunikaci s obyvateli města hned několik informačních kanálů.

Nejen novinářům je připravena odpovídat na otázky tisková mluvčí. Kromě toho, že připravuje tiskové konference a vydává tiskové zprávy, výstupy na web a do Zpravodaje, je také šéfredaktorkou Zpravodaje města Blanska.

K hlavnímu informačnímu zdroji patří webové stránky www.blansko.cz, kde najdete nejaktuálnější informace ze všech oblastí, kterými se ze zákona město Blansko zabývá.

Především pro starší lidi, kteří nedisponují internetovým připojením nebo neumí s počítači, pak město vydává tištěný čtrnáctideník Zpravodaj města Blanska.

Výše zmíněné zdroje doplňuje Televize Blansko s měsíčníkem Videožurnál mapujícím život ve městě Blansku a jeho částech pohledem kameramana. Vzniká tak jedinečná videokronika.

Munipolis (dříve Mobilní rozhlas) je nová platforma sloužící k zasílání aktuálních i krizových informací pomocí SMS nebo e-mailu. Nabízí ale mnohem víc. Seznamte se s výhodami, které vám poskytne registrace do Munipolisu.

Město Blansko od září 2020 nabízí videozáznamy z jednotlivých zasedání zastupitelstva.

Pro dotazy dotýkající se práce a kompetencí městského úřadu jsou zde Otázky a odpovědi. Rozpětí témat je obrovské a ne na vše známe odpověď. Pokud ale víme, která instituce problematiku popsanou v dotazu řeší, odkážeme vás na ni.

V neposlední řadě komunikujeme také na sociálních sítích.

            aktualizováno: 2. 2. 2023, 11:15 h