Město Blansko BLANSKO Město Blansko Vítání svatého Martina Blanensko.cz

Napište nám, jak vylepšit webové stránky

Přes formuláře níže nám můžete zasílat své názory, připomínky a náměty k webovým stránkám, jejich funkčnosti a dalším záležitostem, které byste na našem webu rádi uvítali.

Pokud budete hlásit chybu ve zobrazování, napište prosím také přesnou adresu stránky, popište co nejlépe a co nejpodrobněji problém a uveďte typ a verzi Vašeho prohlížeče. To nám pomůže nedostatek lépe identifikovat a dříve opravit.

Můžete zaslat i snímek obrazovky. V takovém případě jej pošlete jako přílohu e-mailem administrátorovi.

Máte-li problémy s odesláním formuláře, napište přímo administrátorovi.(max. 2 500 znaků) Pro odeslání dotazu musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů. Jméno a příjmení bude zveřejněno společně s dotazem a odpovědí. E-mailová adresa nám slouží pro potvrzení zadání dotazu a jako zpětný kontakt pro upřesnění nebo doplnění dotazu. E-mail mažeme současně se zveřejněním odpovědi na dotaz.

Novinky na webu

10.12.2019
Do archivu Zpravodaje města Blanska přibyla naskenovaná vydání ročníku 1990.

14.05.2019
Filmová představení v kině nově importujeme ze společného systému. K dispozici jsou tak v přehledu akcí náhledy plakátů k filmu, odkazy na hodnocení na ČSFD a odkazy na trailery k filmům umístěné na YouTube.

20.03.2019
Pro badatele jsme zveřejnili naskenované historické kroniky města Blanska. K dispozici jsou kroniky z let 1927–1979.

25.10.2018
Na hlavní stránce jsou uveřejňovány krátké zprávy. Jedná se o krátké aktuální textové zprávy, které nevydají na samostatný článek. Jako k mnoha dalším zdrojům na webu je i k nim zřízeno RSS.

10.05.2018
Přidali jsme na webové stránky informace týkající se GDPR, nařízení EU  o ochraně osobních údajů.

09.10.2017
V Otázkách a odpovědích můžete vyhledávat. Snadněji tak naleznete, zda se na váš problém už někdo zeptal a odpověděl.

13.06.2017
V sekci Média přibyla stránka s archivem vydání Zpravodaje města Blanska. V současné době máme plně pokryté období od roku 2000, ale najdete zde několik ročníků z dřívějších let. Další naskenovaná vydání budeme doplňovat průběžně dle aktuálních možností.

27.03.2017
Založili jsme archiv Zpravodaje města Blanska a postupně doplňujeme starší vydání ve formátu PDF.

04.10.2016
První foto z kategorie před časem a nyní je k dispozici. Na naplnění této stránky nemáme žádný plán. Fotky budou zveřejňovány, jakmile budou nějaké k dispozici.

20.09.2016
Byly aktualizovány stránky Vítání svatého Martina. Mají doplněný program, recept roku 2016 a nově i výzvu k účasti na výtvarné soutěži pro děti.

11.08.2016
Mobilní turistický průvodce má samostatné stránky v sekci informační kanceláře. Dozvíte se, co nabízí a kde ho můžete stáhnout.

10.06.2016
V detailu článku je nově odkaz na stránku „Píše se jinde“, kde jsou zveřejňovány odkazy na články z jiných dostupných zdrojů. Vybírány jsou články o Blansku nebo týkající se Blanska.

Videožurnál

jsou ke zhlédnutí nové videopříspěvky

nejvíc se vám líbí

Videotext – textové zprávy po celý den na kanálu E8 v síti UPC.

Každý 2. a 3. víkend v měsíci vysíláme Videožurnál, v neděli po páteční tiskové konferenci vysíláme záznam tiskové konference.