Město Blansko BLANSKO Město Blansko Vítání svatého Martina Blanensko.cz

Napište nám, jak vylepšit webové stránky

Přes formuláře níže nám můžete zasílat své názory, připomínky a náměty k webovým stránkám, jejich funkčnosti a dalším záležitostem, které byste na našem webu rádi uvítali.

Pokud budete hlásit chybu ve zobrazování, napište prosím také přesnou adresu stránky, popište co nejlépe a co nejpodrobněji problém a uveďte typ a verzi Vašeho prohlížeče. To nám pomůže nedostatek lépe identifikovat a dříve opravit.

Můžete zaslat i snímek obrazovky. V takovém případě jej pošlete jako přílohu e-mailem administrátorovi.

Máte-li problémy s odesláním formuláře, napište přímo administrátorovi.(max. 2 500 znaků) Pro odeslání dotazu musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů. Jméno a příjmení bude zveřejněno společně s dotazem a odpovědí. E-mailová adresa nám slouží pro potvrzení zadání dotazu a jako zpětný kontakt pro upřesnění nebo doplnění dotazu. E-mail mažeme současně se zveřejněním odpovědi na dotaz.

Novinky na webu

25.10.2018
Na hlavní stránce jsou uveřejňovány krátké zprávy. Jedná se o krátké aktuální textové zprávy, které nevydají na samostatný článek. Jako k mnoha dalším zdrojům na webu je i k nim zřízeno RSS.

10.05.2018
Přidali jsme na webové stránky informace týkající se GDPR, nařízení EU  o ochraně osobních údajů.

09.10.2017
V Otázkách a odpovědích můžete vyhledávat. Snadněji tak naleznete, zda se na váš problém už někdo zeptal a odpověděl.

13.06.2017
V sekci Média přibyla stránka s archivem vydání Zpravodaje města Blanska. V současné době máme plně pokryté období od roku 2000, ale najdete zde několik ročníků z dřívějších let. Další naskenovaná vydání budeme doplňovat průběžně dle aktuálních možností.

27.03.2017
Založili jsme archiv Zpravodaje města Blanska a postupně doplňujeme starší vydání ve formátu PDF.

04.10.2016
První foto z kategorie před časem a nyní je k dispozici. Na naplnění této stránky nemáme žádný plán. Fotky budou zveřejňovány, jakmile budou nějaké k dispozici.

20.09.2016
Byly aktualizovány stránky Vítání svatého Martina. Mají doplněný program, recept roku 2016 a nově i výzvu k účasti na výtvarné soutěži pro děti.

11.08.2016
Mobilní turistický průvodce má samostatné stránky v sekci informační kanceláře. Dozvíte se, co nabízí a kde ho můžete stáhnout.

10.06.2016
V detailu článku je nově odkaz na stránku „Píše se jinde“, kde jsou zveřejňovány odkazy na články z jiných dostupných zdrojů. Vybírány jsou články o Blansku nebo týkající se Blanska.

03.03.2016
Otázky a odpovědi lze filtrovat podle tagů (chodníky, osvětlení, odpady...).

22.02.2016
Potřebujete vyhledat pracovníka MěÚ podle příjmení nebo telefonního čísla? Ode dneška to jde snadno pomocí služby na stránkách telefonního seznamu.

01.02.2016
Vytvořili jsme samostatnou stránku s elektronickými službami umožnující sledovat hospodaření města a plánování investičních akcí v Blansku. Zatím jsou tam odkazy na investiční mapu, rozklikávací rozpočet a přehled smluv.