Napište nám, jak vylepšit webové stránky

Přes formuláře níže nám můžete zasílat své názory, připomínky a náměty k webovým stránkám, jejich funkčnosti a dalším záležitostem, které byste na našem webu rádi uvítali.

Pokud budete hlásit chybu ve zobrazování, napište prosím také přesnou adresu stránky, popište co nejlépe a co nejpodrobněji problém a uveďte typ a verzi Vašeho prohlížeče. To nám pomůže nedostatek lépe identifikovat a dříve opravit.

Můžete zaslat i snímek obrazovky. V takovém případě jej pošlete jako přílohu e-mailem administrátorovi.

Máte-li problémy s odesláním formuláře, napište přímo administrátorovi.(max. 2 500 znaků)

Novinky na webu

27.03.2017
Založili jsme archiv Zpravodaje města Blanska a postupně doplňujeme starší vydání ve formátu PDF.

04.10.2016
První foto z kategorie před časem a nyní je k dispozici. Na naplnění této stránky nemáme žádný plán. Fotky budou zveřejňovány, jakmile budou nějaké k dispozici.

20.09.2016
Byly aktualizovány stránky Vítání svatého Martina. Mají doplněný program, recept roku 2016 a nově i výzvu k účasti na výtvarné soutěži pro děti.

11.08.2016
Mobilní turistický průvodce má samostatné stránky v sekci informační kanceláře. Dozvíte se, co nabízí a kde ho můžete stáhnout.

10.06.2016
V detailu článku je nově odkaz na stránku „Píše se jinde“, kde jsou zveřejňovány odkazy na články z jiných dostupných zdrojů. Vybírány jsou články o Blansku nebo týkající se Blanska.

03.03.2016
Otázky a odpovědi lze filtrovat podle tagů (chodníky, osvětlení, odpady...).

22.02.2016
Potřebujete vyhledat pracovníka MěÚ podle příjmení nebo telefonního čísla? Ode dneška to jde snadno pomocí služby na stránkách telefonního seznamu.

01.02.2016
Vytvořili jsme samostatnou stránku s elektronickými službami umožnující sledovat hospodaření města a plánování investičních akcí v Blansku. Zatím jsou tam odkazy na investiční mapu, rozklikávací rozpočet a přehled smluv.

20.01.2016
Na stránkách s přehledem kulturních akcí je nyní ke stažení PDF verze kalendáře akcí na rok 2016 pro celý region Blanensko a Moravský kras.

23.11.2015
K přehledu starších rozpočtů v PDF byl přidán odkaz na rozklikávací rozpočet. U přehledu dotací je zase možné sledovat uzavřené smlouvy ze všech oblastí rozpočtu.

20.11.2015
K stávajícím kanálům RSS byla přidána nová kategorie – sport.

02.11.2015
Blanenské restaurace podporují Vítání svatého Martina rozšířenou nabídkou tradičních svatomartinských jídel. Doplnili jsme menu u prvních šesti restaurací. Přejeme vám dobrou chuť.

Videožurnál

jsou ke zhlédnutí nové videopříspěvky

Videotext – textové zprávy po celý den na kanálu E8 v síti UPC.

Každý 2. a 3. víkend v měsíci vysíláme Videožurnál, v neděli po páteční tiskové konferenci vysíláme záznam tiskové konference.

Videokazety a DVD se všemi díly videožurnálu si můžete zapůjčit v Informační kanceláři Blanka na ul. Rožmitálově.