Město Blansko BLANSKO Město Blansko Vítání svatého Martina Blanensko.cz

Nepoteče vám voda? Vše se nyní dozvíte včas a zdarma

12. března 2019, tiskové zprávy, přečteno: 413×

Odstávka nebo havárie na vodovodu, díky níž by vám doma nebo ve firmě nemusela téct voda? O takové události se nyní dozvíte včas a zdarma. A to přímo z textové zprávy ve vašem mobilním telefonu.

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a. s., nyní zprovoznila zcela ojedinělou službu – VAS SMS Info. Je jedinou společností, která nabízí tuto novou bezplatnou službu pro více než 540 000 obyvatel na jižní Moravě a Vysočině.

V případě plánované odstávky nebo nečekané havárie na vodovodní síti v místě vašeho bydliště budete obratem informováni pomocí SMS zprávy nebo e-mailu. Dosud se o těchto událostech mohli zákazníci dozvědět například z webových stránek nebo z informací vkládaných do schránek.

Nová služba je od 1. března dostupná pro odběratele z více než 700 obcí okresů Brno-venkov, Blansko a Znojmo na jihu Moravy a Jihlava, Třebíč a Žďár nad Sázavou v Kraji Vysočina. Stačí se registrovat přes formulář nebo se přihlásit v ZIS – zákaznickém informačním systému na webových stránkách www.vodarenska.cz. Ochotně vám poradí také naši pracovníci v zákaznických informačních centrech v sídlech divizí.

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a. s., se nejen snaží zlepšovat a zkvalitňovat své služby, ale podílí se také mnoha formami na společenském životě v lokalitách, kde provozuje vodovody a kanalizace. Aktivity této společnosti byly oceněny Národní cenou kvality 2018, což je nejprestižnější ocenění udělované v České republice a vyhlašuje jej Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Iva Librová
VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a. s.

 

Brzy v Blansku


01.06. 13:00 h, zámecký park
Dětský den
01.06. 20:00 h, zámecký park
Velký koncert SEBASTIAN s kapelou
04.06. 19:00 h, kino
VYNÁLEZCE A PRŮMYSLNÍK ERICH ROUČKA
06.06. 09:00 h, kino
Finále soutěže dětských filmů Zlaté slunce 2019

Videožurnál

jsou ke zhlédnutí nové videopříspěvky

nejvíc se vám líbí

Videotext – textové zprávy po celý den na kanálu E8 v síti UPC.

Každý 2. a 3. víkend v měsíci vysíláme Videožurnál, v neděli po páteční tiskové konferenci vysíláme záznam tiskové konference.