7. prosince 2004, zprávy z MěÚ, přečteno: 5178×

Dokladem toho, že nejen nekalé kousky lze očekávat od mladých lidí, jak bývá často zdůrazňováno, bylo neformální setkání, na které si při svém obsáhlém programu paní starostka PhDr. Jaroslava Králová našla čas. Byla to schůzka s třemi mládenci, kteří dělají Blansku opravdu čest. V pondělí 8. listopadu byli paní starostce představeni mladíčci:

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

Václav Kolář, trojnásobný mistr světa v biketrialu ( v letech 2002 a 2003 v kategorii Benjamin, letos v kategorii Minime), mistr Evropy ve stejném sportu a od 13. 11. také mistr České republiky v kategorii Kadet (pro věkově starší).

Martin Burda, tanečník-stepař, absolutní mistr České republiky, třetí na Mistrovství světa a držitel titulu Mistr Evropského poháru z Německa.

Přijetí tří mladých sportovců starostkou města Blanska
Tři mladé sportovce, kteří s úspěchem reprezentovali Blansko, přijala starostka města PhDr. Jaroslava Králová (zleva: M. Burda, V. Kolář, R. Sokol).

Radek Sokol, závodník na minibike. Letos obsadil v Přeboru České republiky minibike 40 druhé místo v kategorii Junior A, jezdí na stroji Blata, takže i takto reprezentuje naše město.

Beseda u připraveného pohoštění byla zajímavá a mladí reprezentanti města si odnesli i upomínkové předměty, věnované paní starostkou.