Mladí fotbalisté odehráli úspěšnou sezonu

24. června 2010, sport, přečteno: 4880×

Uplynulá fotbalová sezona byla pro hráče přípravky týmu FK APOS Blansko pod vedením trenérů Zdeňka Veselého, Pepy Prudila a Luboše Šustra mimořádně úspěšná, když v okresních soutěžích dokázalo toto družstvo po podzimu zvítězit a probojovat se do jarní finálové skupiny okresu Blansko, ve které kluci předváděli pěkný a oku lahodící fotbal.

Tuto finálovou skupinu mladí fotbalisté vyhráli a zajistili si účast mezi osmičkou nejlepších týmů Jihomoravského kraje. Na tomto jednodenním turnaji dokázala naše přípravka v základní skupině porazit vítěze okresů Vyškova, Brna-venkova a Břeclavi, což ji katapultovalo do finále.

V něm na ně čekala přípravka týmu 1. FC BRNO. Tomu po tuhém boji naši mladí fotbalisté podlehli 2:0, a tím pádem skončili na pěkném druhém místě Jihomoravského kraje. Individuálního ocenění „nejlepší brankář“ na tomto turnaji dosáhl náš gólman Zdeněk Veselý.

přípravka fotbalisté
Hráči:
1999 Feik Tomáš, Šmerda Dominik, Chroust Filip, Šustr Dominik, Přikryl Martin, Rumler Filip, Gansukh Chongor
2000 Prudil David, Němec Richard, Ševčík Radim, Souček Radek, Doležel Martin, Pačovský Jakub, Husnaj Petr, Veselý Zdeněk
2001 Rek Alexandr, Müller Tomáš, Holcner Tomáš, Boček Jakub
2002 Meluzín Erik, Bartoš David

Kromě tohoto úspěchu se zúčastnila naše přípravka mnoha mládežnických turnajů. Tím posledním byl turnaj hráčů do 10 let E-ON Junior Cup, v němž jsme skončili na prvním místě a postoupili do celorepublikového finále, které se uskuteční v září ve Starém Městě. Z tohoto turnaje si odnesl ocenění nejlepší brankář turnaje Zdeněk Veselý a nejlepší hráč turnaje Alexandr Rek.

vyhlášení vítězů

Výbornou práci týmu dokládá také vyhlášení nejlepšího hráče přípravky v okrese Blansko za rok 2009, jímž se stal kapitán týmu Tomáš Feik. Za uplynulou sezonu je třeba poděkovat hráčům za výborný přístup k tréninkům i zápasům, trenérům za výborné vedení týmu a rodičům za podporu. Děkujeme také sponzorům.