Zpravodaj města Blanska změnil distributora pro roznos do schránek

29. září 2015, ostatní, přečteno: 961×

Českou poštu, která tuto službu pro redakci zajišťovala, nahradila firma Kaufland. Zpravodaj tak hledejte ve schránce společně se středečním magazínem Kauflandu.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

Roznést bezmála 9 000 kusů letáků do opravdu všech schránek ve městě a jeho městských částech není jednoduchý úkol. S Českou poštou jsme spolupracovali mnoho let, ale za poslední rok se k nám každý měsíc dostávalo mnoho stížností na kvalitu roznosu. Reklamace již ničemu nepomáhaly, a tak jsme se rozhodli vyzkoušet jiného distributora.

Tím se stala firma Kaufland. Zpravodaj nyní roznáší její tým a je tedy distribuovaný do vašich schránek ve středu (dvakrát do měsíce) společně s magazínem Kauflandu. Přesné termíny distribuce jednotlivých čísel Zpravodaje města Blanska jsou k dispozici na webu.

Samozřejmě stále uvítáme informaci o tom, pokud vám Zpravodaj nebude doručen. Pokud se tak stane, dejte nám, prosím, o tom vědět na redakční e-mail. Budeme se snažit sjednat nápravu.

red

 

Videožurnál

jsou ke zhlédnutí nové videopříspěvky

nejvíc se vám líbí

Videotext – textové zprávy po celý den na kanálu E8 v síti UPC.

Každý 2. a 3. víkend v měsíci vysíláme Videožurnál, v neděli po páteční tiskové konferenci vysíláme záznam tiskové konference.

Videokazety a DVD se všemi díly videožurnálu si můžete zapůjčit v Informační kanceláři Blanka na ul. Rožmitálově.