Hlasujte v anketě Blansko kvete o nejhezčí květinovou výzdobu

6. září 2021, zprávy z MěÚ, přečteno: 2156×

Město spustilo hlasování v prvním ročníku soutěže Blansko kvete. Pomozte nám vybrat nejkrásnější květinovou výzdobu oken či balkónů a také nejpovedenější předzahrádku u domu. Hlasovat můžete do 27. září. Autoři nejkrásnějších truhlíků a předzahrádek získají poukazy do Zahradnictví Koupý a další věcné ceny.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

O vítězství a některou z hodnotných cen se v premiérovém ročníku ankety uchází šestnáct pěstitelů. V kategorii předzahrádek je to deset soutěžících, v kategorii výzdoba oken a balkonů je to šest soutěžících.

„Přestože se jednalo o první ročník soutěže, tak se sešlo šestnáct přihlášek a mám radost, že se občané Blanska zapojili. Děkuji zúčastněným za zájem o tento projekt. Když procházím městem, vídám často spoustu krásně rozkvetlých balkónů nebo zahrádek, které by jistě za přihlášení stály. Věřím, že se příští rok podaří soutěž zopakovat a opět bude z čeho vybírat,“ uvedl místostarosta František Hasoň.

Fotografie všech přihlášených květinových výzdob do ankety Blansko kvete najdete ve fotogalerii. Hlasovat o těch nejpovedenějších můžete do 27. září prostřednictvím Mobilního rozhlasu www.blansko.cz/anketa/blanskokvete.

Podívejte se na fotogalerii

FOTOGALERIE
Hlasujte v anketě Blansko kvete o nejhezčí květinovou výzdobu

Kategorie předzahrádky - soutěžící č. 1.

Celkem fotografií:  44

V každé kategorii můžete vybrat trojici favoritů. Hlasovat je ale možné také v informační kanceláři Blanka v Rožmitálově ulici. Majitelé oceněných truhlíků a předzahrádek získají poukazy do Zahradnictví Koupý a další věcné ceny.

 

   vložil: Pavla Komárková, vedoucí oddělení / tiskové oddělení