Město Blansko BLANSKO Město Blansko Vítání svatého Martina Blanensko.cz

Do Blanska míří FINAL FOUR, finále Českého baseballového poháru mužů 2016

19. září 2016, sport, přečteno: 1104×

Česká baseballová asociace udělila blanenskému klubu Olympia Blansko obrovskou poctu v podobě svěření pořadatelství finálového turnaje Českého baseballového poháru mužů FINAL FOUR! Tento turnaj odehrají vítězové čtvrtfinále ve dnech pátek 30.09. až neděle 02.10. na stadionu Strawberry field v Blansku systémem na dvě porážky.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

Do poháru se letos přihlásilo 21 klubů, včetně sedmi extraligových týmů. Muži A Olympie Blansko ve fantasticky odehrané sezoně nejenže slavili postup do Extraligy, ale také se famózně probojovali mezi nejlepší čtyři baseballové týmy této sezony s triumfální účastí v nadcházejícím turnaji FINAL FOUR!

Již nyní víme, že turnaj odehrají týmy Draci Brno (dvaceti násobný mistr extraligy), Kotlářka Praha (druhý nejúspěšnější tým extraligy v posledních letech), vítěz čtvrtfinále (zatím není rozhodnuto, zda to bude Třebíč Nuclears nebo Eagles Praha) a domácí tým Olympia Blansko. Tedy špičkové týmy a to nejlepší, co je v současnosti v České republice k vidění včetně velkého počtu reprezentantů.

Olympia Blansko – tým mužů
Olympia Blansko – muži. Foto: archiv klubu

Náš klub Olympia Blansko přidělení pořadatelství vnímá jako velkou čest, kterou si zasloužil díky skvělé práci. V letošním roce potvrdil, že velké akce dokáže organizačně a technicky zvládnout na vysoké úrovni. Zároveň je to pro náš klub velký závazek do budoucna, který je ovšem v souladu s vysokými cíli a dlouhodobou strategií klubu.

Věříme, že široká sportovní veřejnost najde cestu na náš krásný stadion a využije nevšední příležitosti vidět špičkové sportovní okamžiky v podání nejlepších hráčů českého baseballu přímo v našem městě Blansku!

Těšíme se!

Radka Sitarová

 

Brzy v Blansku


19.12. 16:00 h, nám. Republiky
Radniční punčování
22.12. 15:00 h, nám. Republiky
Čtvrtá adventní sobota – Mrazík
26.12. 16:00 h, kostel sv. Martina
Vánoční koncert Rastislav