Zabijačka? Proč to děláte?

vložil Lukáš Mánek » 23. 2. 2017, 13:26

Dobrý den, koukal jsem na odpověď proč došlo zboží(produkty)jako v minulém roce tak brzo...protože Lipovec tyto akce nedělá!? Proč tedy tuto akci děláte, když ji nedokážete ani dva roky po sobě udělat na odpovídající úrovni? To kulturní zařízení má tak neschopné zaměstnance, že když osloví dva dodavatele/výrobce a jeden odmítne, tak tím to všechno končí a je důvod na výmluvy proč něco není a nejde? Výrobců na Moravě je mnohom víc než dva! Hrozná akce, bez úrovně a kvality! Kolik to stojí město?


Andrea Sokolová, 28. 2. 2017, 08:29

Vážený pane Mánku,

Tato akce je jedna z menších, kterou Kulturní středisko města Blanska pořádá. Firma Maspro je prozatím jediná, která o spolupráci projevila zájem. Samozřejmě jsme jich kontaktovali víc (Olešnice, Šutera, Velká Bíteš i menší zpracovatele). Ne každé řeznictví a uzenářství (už vůbec ne ta malá) má prostředky (prodejní vozidla, kotle apod.) pro účast na podobných akcích. Většina z nich má pouze kamenné prodejny a o spolupráci tohoto druhu nejeví zájem.

Protože se jedná o venkovní akci, je účast vždy hodně závislá na počasí. Návštěvnost byla letos menší než v roce 2016 a mnoho návštěvníků si pouze nakoupilo zabijačkové produkty.

Tato akce, jak je nastavená, si najde svůj okruh lidí, které uspokojí. Její rozpočet činí cca 40.000 Kč.

Pěkný den.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

V případě dalších dotazů na toto téma mě můžete kontaktovat:

Andrea Sokolová

Kulturní středisko města Blanska
Hybešova 1
678 01 BLANSKO

tel. 516 414 760
ksmb@blansko.cz


            aktualizováno: 31. 3. 2020, 12:23 h