Zabijačkové hody

vložil Bob » 20. 2. 2017, 19:14

Proč se na Zabijačkových hodech opakovala situace z minulého roku, kdy po dvou hodinách většina pochoutek došla, a člověk si na ně navíc musel vystát "nekonečnou" frontu? Přitom na těchto stránkách se před rokem uvádělo: „S prodejcem budeme jednat o dostatečném zabezpečení zboží příští rok. Zvážíme i doplnění o další firmu se stejným sortimentem. Zkrátilo by se i čekání ve frontách,“ řekla Andrea Sokolová. Letos to bylo lautr to samé. Proč?


Andrea Sokolová, 21. 2. 2017, 09:25

Vážený tazateli,

firma Maspro byla na problém minulého roku upozorněna a sortiment zabijačkových produktů byl navýšen. Tuto informaci potvrdil pan Radek Šupa, který zabijačkové produkty zabezpečoval. Množství jednotlivých produktů bylo navýšeno o více jak 30 % (podle zájmu z loňského roku).

I přesto, že přišlo méně lidí než loni, zájem byl letos o dost vyšší a zákazníci letos nakupovali mnohem větší množství.

Prodávalo se již od 8 hodin, jakmile byla uvařená polévka, a po rozbourání prasete, kolem 12:30 hodin, bylo dle vyjádření prodejce na pultě ještě 20 kg jitrnic.

Účast na této akci byla nabídnuta také firmě Betas Lipovec, ale ta odmítla s vysvětlením, že akce podobného charakteru nedělá.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

V případě dalších dotazů na toto téma mě můžete kontaktovat:

Andrea Sokolová, tel. 516 414 760.


            aktualizováno: 31. 3. 2020, 12:23 h