Sraz Velorexů v rodinném balení

6. září 2014, ostatní, přečteno: 1694×

Poslední prázdninovou neděli přilákal do Blanska na nám. Republiky věrné příznivce těchto jedinečných vozítek již 23. ročník srazu s podtitulem Rodinný sraz Velorexů.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

Na toto tradiční setkání přijíždí každoročně něco kolem čtyřicítky nadšenců. Akce je vždy jednodenní, cílem organizátorů není přilákat rekordní počet účastníků, ale dát prostor lidem se seznámit, lépe se poznat, předat si zkušenosti, sdělit ostatním zážitky z cest apod.

Sraz Velorexů 2014

„Čeká nás tradiční program, sraz je koncipován neformálně, hlavní je se potkat a užít si to. Letos tu máme dva starší typy s motorem o objemu 250 cm³, nejvzdálenějším účastníkem je pak řidič Velorexu, který do Blanska dojel po vlastní ose až z Liberce, a to má jeho stroj motor o objemu 175 cm³ ! Jak je vidět, možné je všechno,“ uvedl Ivo Fajman, předseda FCV.

Sraz Velorexů 2014

Sraz Velorexů 2014

Sraz Velorexů 2014

Součástí programu srazu byla také projížďka městem, společná fotografie u ČKD, oběd na Klepačově a na závěr pak odpolední výlet do Moravského krasu. 

red

 

Videožurnál

jsou ke zhlédnutí nové videopříspěvky

nejvíc se vám líbí

Videotext – textové zprávy po celý den na kanálu E8 v síti UPC.

Každý 2. a 3. víkend v měsíci vysíláme Videožurnál, v neděli po páteční tiskové konferenci vysíláme záznam tiskové konference.

Videokazety a DVD se všemi díly videožurnálu si můžete zapůjčit v Informační kanceláři Blanka na ul. Rožmitálově.