Ty, kteří nemají tolik štěstí, podpoří Tříkrálová sbírka

11. prosince 2017, ostatní, přečteno: 186×

Skupinky koledníků, jejichž prostřednictvím můžete finančně přispět na pomoc lidem, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci, vyrazí do blanenských ulic a příbytků v období od 1. do 14. ledna 2018.

Vloni lidé přispěli na pomoc potřebným neuvěřitelnou částkou 1.957.596 Kč. Darované peníze putovaly na podporu hospicové péče, všestranného rozvoje dětí a mládeže, na integraci rodin ohrožených sociálním vyloučením nebo lidem v sociální nouzi.

„V příštím roce se hodláme zaměřit na bezbariérovou úpravu budovy komunitního centra Doubravice a na nákup postelí do azylových domů pro matky s dětmi a do Noclehárny pro muže,“ upřesnila koordinátorka sbírky Marie Sedláková z Oblastní charity Blansko.

„Věříme, že i letošní sbírka bude úspěšná, a přinese dárcům i koledníkům radost z dobrého skutku, protože přinášet radost druhým, znamená obdarovávat také sebe,“ připomněla Sedláková na závěr.

Bližší informace o poskytovaných službách i Tříkrálové sbírce najdete na: www.blansko.charita.cz.

red

 

Videožurnál

jsou ke zhlédnutí nové videopříspěvky

nejvíc se vám líbí

Videotext – textové zprávy po celý den na kanálu E8 v síti UPC.

Každý 2. a 3. víkend v měsíci vysíláme Videožurnál, v neděli po páteční tiskové konferenci vysíláme záznam tiskové konference.

Videokazety a DVD se všemi díly videožurnálu si můžete zapůjčit v Informační kanceláři Blanka na ul. Rožmitálově.