Ukažte, co umíte, vzkazují pořadatelé sousedské slavnosti Zažít Blansko jinak

12. května 2020, kultura, přečteno: 1332×

Přípravy nové sousedské slavnosti Zažít Blansko jinak jsou v plném proudu. Stále se nám hlásí noví zájemci z blanenské veřejnosti, spolků i místních podnikatelů. Zapojíte se i Vy?

Zažít Blansko jinak je apolitická akce pro všechny občany, kde si každý najde to své. Těšit se můžete na ochutnávky burčáku od Brázdů, který nabídnou dívky v krojích. Nebude chybět ani hudební program od klasické hudby přes folk až po rap. Chystaný festival už má svoji vizuální tvář – vytvořila ji blanenská výtvarnice Jolana Chalupová a symbolizuje dominanty města našich srdcí.

Vizuální tvář  projektu vytvořila blanenská výtvarnice Jolana Chalupová.

Zažít Blansko jinak otevře centrum pro nevídané aktivity, které pro své sousedy připraví sami obyvatelé Blanska a blízkého okolí. Parkoviště a silnice bez aut, pomalovaná hasička, pouliční umělci, cvičení v parku a večerní párty na zámku. To všechno můžete zažít v sobotu 12. září v předzámčí, na náměstí Republiky a Svobody.

Bije také Vaše srdce pro Blansko? Zapojte se do sousedských slavností – ukažte co umíte, zapojte se do organizace nebo se přijďte jen podívat, co vaši sousedé dovedou. Napište nám na zazitblanskojinak@gmail.com a sledujte náš facebookový profil Zažít Blansko jinak.

Tým Zažít Blansko jinak

 

   vložil: Michal Záboj, redaktor / odbor vnějších vztahů

Sdílet odkaz na: Facebook Twitter