Upozornění: Změna termínu Půlmaratonu Moravským krasem

14. dubna 2015, tiskové zprávy, přečteno: 2138×

Město Blansko bude v průběhu letošního roku prožívat dvě zcela zásadní investiční akce – bourání hotelu Dukla na náměstí Republiky a celkovou rekonstrukci páteřního kanalizačního vedení na ulici Svitavské. Vzhledem k tomu, že volný průběh městem a pohyb po náměstí Republiky je zcela zásadní pro všechny běhy v rámci Půlmaratonu Moravským krasem, museli jsme se posunout termín konání tohoto závodu na SOBOTU 24. října 2015.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

Věříme, že naše rozhodnutí pochopíte, protože nám jde především o vaši bezpečnost a o to, abyste z našich závodů odjížděli spokojeni a jen s těmi nejlepšími zážitky.

Pro běžce, kteří se zatím neregistrovali, byla spuštěna registrace na tento nový termín.

Běžci, kteří se JIŽ REGISTROVALI, obdrží e-mail, kde budou volit ze tří možností. Žádáme vás, abyste zvážili, zda vaši registraci můžeme převést na nový termín konání Půlmaratonu Moravským krasem či zvolíte další možnosti řešení:

  1. Převod stávající registrace na nový termín konání Půlmaratonu Moravským krasem
  2. Převod stávající registrace na rok 2016, kdy se PMK uskuteční standardně – v posledním prázdninovém víkendu
  3. Půlmaratonu Moravským krasem se v novém termínu nezúčastním a chci vrátit startovné

Prosíme, abyste na zaslaný e-mail reagovali a zvolili jednu z nabízených možností do 30.04.2015. Děkujeme za pochopení a věříme, že se všichni setkáme u podzimního Půlmaratonu Moravským krasem.

Tým Občanského sdružení Sportuj s námi

 
Sdílet odkaz na: Facebook Twitter