BLANSKO Město Blansko Vítání svatého Martina Blanensko.cz

Občané mají možnost připomínkovat zásady územního rozvoje kraje

29. dubna 2016, tiskové zprávy, přečteno: 1355×

Jihomoravský kraj zahájil dne 25. dubna 2016 veřejné projednání návrhu Zásad územního rozvoje Jihomoravského kraje a Vyhodnocení vlivů na udržitelný rozvoj území.

Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.

Oba dokumenty jsou podle výsledků společného jednání upraveny, můžete se s nimi seznámit na webové stránce věnované ZÚR JMK, na které je stejně jako při společném jednání kompletní dokumentace i webová aplikace sloužící k vyhledávání informací o záměrech, které se dotýkají města Blanska. Aplikace byla nově rozšířena o možnost vyhledávání dle konkrétního záměru.

Jihomoravský kraj nabízí občanům možnost přímé elektronické komunikace pro podání připomínek nebo námitek prostřednictvím elektronického formuláře. Vše najdete na webu Jihomoravského kraje www.kr-jihomoravsky.cz kliknutím na ZÚR JMK v zelené ploše.

O návrhu zásad bude možné diskutovat s představiteli kraje na veřejném jednání, které proběhne 6. června 2016 od 14:00 hodin na Městském úřadě v Blansku.

Připomínky nebo námitky lze uplatnit do 15. června 2016.

red

 

Videožurnál

jsou ke zhlédnutí nové videopříspěvky

nejvíc se vám líbí

Videotext – textové zprávy po celý den na kanálu E8 v síti UPC.

Každý 2. a 3. víkend v měsíci vysíláme Videožurnál, v neděli po páteční tiskové konferenci vysíláme záznam tiskové konference.