Chodník na Obůrce

vložil Dana Kolářová » 13. 7. 2021, 15:23

Dobrý den, opětovně zasílám dotaz, na který jsem nedostala odpověď (ani e-mail). Zajímalo by mě, kdo a za jakých podmínek plánuje budování nových chodníků v Blansku? Chtěla bych vysvětlení, proč ještě není chodník na Obůrce u hlavní silnice, kde stále větší provoz ohrožuje hlavně děti? Děkuji za odpověď! Dana Kolářová


Pavla Komárková, 16. 7. 2021, 08:50

Vážená paní Kolářová,

město dlouhodobě vybudování chodníku na Obůrce plánuje, přípravy na realizaci měly začít letos a postupná realizace nejen tohoto ale i dalších chodníků měla odstartovat v příštím roce. Vyslyšeli jsme ale opakované prosby místní občanské aktivity, která chtěla upřednostnit opravu areálu výletiště a objektu Verandy. S ohledem na omezené množství finančních prostředků nelze realizovat všechny zamýšlené projekty. OA jako prioritní vyhodnotila opravu výletiště. Pokud na Obůrce panuje většinový názor, že důležitější je vybudování chodníků, obraťte se prosím na zástupce Vaší občanské aktivity. Pokud se podaří změnit názor na to, co je pro obyvatele Obůrky prioritní, je třeba o tom informovat oficiální cestou (ideálně cestou OA pracovníky odboru správy a rozvoje města) co nejdříve, s ohledem na potřebné projekční přípravy a také to, že se v těchto chvílích už připravuje rozpočet na rok 2022.

PS: Žádný Váš předchozí dotaz nikde neevidujeme, je možné, že k nám nedorazil, protože po odeslání dotazu nebyl ověřen Váš e-mail. Při psaní otázek je vždy nutné verifikovat, že jde skutečně o Vaši e-mailovou adresu. Je třeba to učinit do 24 hodin od položení otázky odpovědí na zprávu nazvanou "Ověření adresy", kterou Vám systém automaticky zašle. Stačí jednoduché kliknutí na zaslaný odkaz. Pokud není e-mail potvrzen, není dotaz vůbec do systému uložen. Zkuste prověřit nevyžádanou poštu, může se stát, že byla žádost o potvrzení adresy vyhodnocena jako spam. Problém může být také v překlepu v zadané e-mailové adrese – v takovém případě žádost o verifikaci na Váš skutečný e-mail nedorazí, současně se ale ani neuloží otázka. 

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

V případě dalších dotazů na toto téma mě můžete kontaktovat:

Pavla Komárková, tisková mluvčí
odbor vnějších vztahů,
nám. Svobody 32/3, 678 01 Blansko
komarkova@blansko.cz | 516  775  146 | 775  870  792


            aktualizováno: 31. 3. 2020, 12:23 h